HP Omen 16 alınır mı?

Başkası bakar ya, çok karışık geldi.
hocam neyse bosverib de attigim laptop nasil. %100 srgb 2k 165 hz ekrani var hoparlorleri kaliteli bir markayla yapmislar B&o mu ne 150w 3070ti var portlari iyi. tek sorunu ssd boyutu ve ramin tek channel olmasi gibime geldi. ki onlar ileride yukseltilebilir

Başkası bakar ya, çok karışık geldi.
ayrica mux switch de var attigim omende

Bence attığınız omen modelini almaya karar vermişsiniz ama bir onay bekliyorsunuz gibime geldi 😂 içinize sindiyse bence karar verdiğiniz laptopu alın. Dünden beridir herkes ya MSI ya da Asus tavsiye etmeye çalışıyor.😭 Son karar sizin sonuçta.

Bence attığınız omen modelini almaya karar vermişsiniz ama bir onay bekliyorsunuz gibime geldi 😂 içinize sindiyse bence karar verdiğiniz laptopu alın. Dünden beridir herkes ya MSI ya da Asus tavsiye etmeye çalışıyor.😭 Son karar sizin sonuçta.
evet hocam ozellikleri cok cazip geldi ama marka hakkinda pek bilgim yok. eger kaliteli derseniz alacam

evet hocam ozellikleri cok cazip geldi ama marka hakkinda pek bilgim yok. eger kaliteli derseniz alacam
Mantıklı değil.

Son düzenleme:
Mantıklı değil.

Msi bütçemi aşıyor da aorus daha mı iyi omenden

DLSS 3.0, işlemci.
bi de hocam 140w mis 4060 acaba 3d mark timespy graphics skronu biliyormusunuz ben bulamadum.

Kendi konunu açsana dostum.

Çoklu hesap yasak.

Neyse bütçe yetiyorsa Aorus al.
Gigabyte AORUS 15 Gaming Laptop | 15,6" 165Hz QHD Display | Intel Core i5-12500H | Nvidia GeForce RTX 3070Ti | Windows 11 | AORUS 15 XE5-53DEB34SH, Schwarz Amazon.de
hocam attiginiz modele gore nasil onun rami 8gb ve hafizasi az ayirca bunda 2k ekran var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı