Çözüldü HP Omen 16 ekran kendi kendine kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wiuken

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, HP Omen 16 cihazımda bugün anlamadığım bir sorun oldu. Kardeşim Fortnite oynarken ekranin birdenbire gittigini soyledi bilgisayarin fanlari calisiyor ama ne ekran var ne klavye isigi acma kapama tusu isigida yanmiyor. Bilgisayari gucten kesip sarjinin bitmesini bekledim. O sekilde acabildim tekrar kapaninca. Az once Blazing Sails oynuyordum bir anda gitti ayni sorun oldu. Yasayan var mi? Sebebi nedir?

Teşekkürler. Ben mt bilişimden aldım. Distribütör değişim belgesini verdi. Yaarın satıcıya vereceğim belgeyi. Sonrası ne kadar sürer bilmiyorum.

Distribütör iyi denk gelmiş Allah korumuş benim distribütör index bilgisayar yemin ediyorum hayatımı sorguluyorum doa olsun arıza tespit formu olsun her şey var iademi vermiyorlar bir türlü HP ile bir geçmişim vardı iyi değildi ve iyice kötü oldu.

Distribütör iyi denk gelmiş Allah korumuş benim distribütör index bilgisayar yemin ediyorum hayatımı sorguluyorum doa olsun arıza tespit formu olsun her şey var iademi vermiyorlar bir türlü HP ile bir geçmişim vardı iyi değildi ve iyice kötü oldu.
geçmiş olsun. benim distribitör arena bilgisayar. bugün servisten aldın oraya verdin. gün içinde inceleyip onay verdiler. 4 günde haloldu şaşkınım ben de

Geçmiş olsun. Benim distribitör arena bilgisayar. Bugün servisten aldın oraya verdin. Gün içinde inceleyip onay verdiler. 4 günde haloldu şaşkınım ben de.

Burada öğrenilen distribütör ne kadar önemli olduğu :D index için neler yazarım yetkililer izin vermez ben böyle rezil bir firma görmedim alırken distribütör tarafınıda araştırın.

Burada öğrenilen distribütör ne kadar önemli olduğu :D index için neler yazarım yetkililer izin vermez ben böyle rezil bir firma görmedim alırken distribütör tarafınıda araştırın.
gerçekten şanslıyım dediğiniz gibiyse. 6 ayın dolmasına da 7 gün kalmıştı. ona rağmen bekletmediler helal olsun. tek bekleyeceğim nokta yeni ürünün temin edilmesi olacak sanırım

Hocam az önce satıcıya başvurdum değişim için. Ellerinde 1 adet kalmış son. Direk sıfırını verdi çıktım. Beklemiyordum bu kadar hızlısını

Son düzenleme:
Gerçekten şanslıyım dediğiniz gibiyse. 6 ayın dolmasına da 7 gün kalmıştı. Ona rağmen bekletmediler helal olsun. Tek bekleyeceğim nokta yeni ürünün temin edilmesi olacak sanırım.

Hocam az önce satıcıya başvurdum değişim için. Ellerinde 1 adet kalmış son. Direk sıfırını verdi çıktım. Beklemiyordum bu kadar hızlısını.

Bende kavga etmemek için kendimi zor tutuyorum index bilgisayarı arıyorum bir işe yaradıkları yok Allah için uzak durun.

Yeni konular

Geri
Yukarı