HP Omen 16 ekran ve klavye devre dışı oluyor

atknmert

Femtopat
Daha fazla  
Eylül ayında aldığım HP Omen 16-WF0022NT laptop güç tasarrufundayken ya da fanlar Full'deyken sıkıntısız çalışıyor fakat fanları otomatik yapınca oyun oynarken 5dk olmadan klavye ve ekran kapanıyor. Arka planda laptop sıkıntısız çalışıyor herhangi bir çökme olmuyor ekstra bir monitöre takınca her şey problemsiz görülüyor fakat kendi klavyesi ve ekranı uzun bir süre gelmiyor.

Hocam 5 gün önce iade ettim. Sistem de bankadan bankaya değişiyor. DenizBank'tan çekmiştim büyük bir kısmını diğer kısmını da Yapı Kredi'ydi. DenizBank hemen 2 saate yatırdı ama Yapı Kredi'yi bekliyorum.

Şu an böyle bir ekranla karşı karşıya bekliyorum. HP 29'unda yatar ama sürece biz müdahale edemeyiz dedi. 29'unda yatmasını umuyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_4405.jpeg
    IMG_4405.jpeg
    57,6 KB · Görüntüleme: 8
Şu an böyle bir ekranla karşı karşıya bekliyorum. HP 29'unda yatar ama sürece biz müdahale edemeyiz dedi. 29'unda yatmasını umuyorum.
Umarım para en kısa sürede yatar hocam malum türk lirası olduğundan kolay değer kaybediyor. Neyse ki en azından çirkef bir şirket değilmiş HP iadeyi sorunsuz aldılar :D

Hocam bende de aynı sorun oldu. Anakart arızası dendi değişim veya iade onayı verildi. 6aya 5 gün kala. Acaba aynısını mı verirler ne kadar sürer bilginiz var mı?

Ürün değişimi istiyorum derseniz aynı modeli veya ellerinde yoksa daha üst modeli vermek zorundalar. Problem yaşayacağınızı sanmıyorum.

Ürün değişimi istiyorum derseniz aynı modeli veya ellerinde yoksa daha üst modeli vermek zorundalar. Problem yaşayacağınızı sanmıyorum.
Değişim istedim zaten bakalım.

Şimdi satıcıdan çıktım. Ellerinde aynı ürün vardı. 30 dkya sıfırını alıp çıktım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı