HP Omen 16-WF0011NT 81t48EA vs MSI Vector GP68hx 13VH-208TR

Cnpay

Hectopat
Daha fazla  
İki model arasındayım linklerini bırakayım.
OMEN SATIŞ LİNKİ
OMEN detaylı bilgi
VECTOR satış linki
VECTOR detaylı bilgi

İki model arasında Omen özellik olarak önde gözüküyor (klavye dışında) özellikle MSI da ekran özellikleri iç açıcı değil %45NTSC ve G-Sync yok. Burada performans açısından bakarsak MSI daha önde gibi duruyor karar veremedim. MSI detaylı bilgi linkinden %100 emin değilim USA modeli ama Türkiye için fark edeceğini sanmıyorum asla. Yine de Türkiye versiyonu ile ilgili bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

OMEN kullanmis birisi olarak soyleyeyim MSI'in bu modeli daha guclu ekran karti ve daha iyi kasayla geliyor. Sogutmasi da daha iyi. OMEN 17 olsa belki derdim de 16 ile kiyasa sokmaya gerek yok.

Omen kullanmis birisi olarak soyleyeyim MSI'in bu modeli daha guclu ekran karti ve daha iyi kasayla geliyor. Sogutmasi da daha iyi. Omen 17 olsa belki derdim de 16 ile kiyasa sokmaya gerek yok.

Omen 17 boyut olarak fazla gelirdi benim için. MSI tarafında ekran eksileri olmasına rağmen mi MSI? Daha önce G-SYNC kullanmadım çok büyük bir fark mı?

Düzeltme G-Sync olup olmadığını bilmiyorum yanlış yönlendirme olmasın.

Son düzenleme:
Omen 17 boyut olarak fazla gelirdi benim için. MSI tarafında ekran eksileri olmasına rağmen mi MSI? Daha önce G-SYNC kullanmadım çok büyük bir fark mı?

Düzeltme G-Sync olup olmadığını bilmiyorum yanlış yönlendirme olmasın.

OMEN daha iyi bir ekran ve Max-P ekran kartiyla gelse tamam derdim de ekranlar arasinda da pek fark yok. MSI en iyi secenek dedigim gibi.

Omen daha iyi bir ekran ve Max-P ekran kartiyla gelse tamam derdim de ekranlar arasinda da pek fark yok. MSI en iyi secenek dedigim gibi.

%45 NTSC ve %100 sRGB arasında çok fark yok mu? G-SYNC olayını hala bulamadım bulsam biraz daha aydınlanacağım. Son olarak sizce aradaki performans farkı ne kadar olur?

%45 NTSC ve %100 sRGB arasında çok fark yok mu? G-SYNC olayını hala bulamadım bulsam biraz daha aydınlanacağım. Son olarak sizce aradaki performans farkı ne kadar olur?

Var tabi yuzde 45 NTSC ile 72 bir degil elbette ama ben iki tur ekrani da kullanmis birisi olarak benim saydigim diger seyler BENCE daha onemli. Ileride yanina bir monitor alirsin evde onla kullanirsin ben oyle yapmistim.

Var tabii yuzde 45 NTSC ile 72 bir degil elbette ama ben iki tur ekrani da kullanmis birisi olarak benim saydigim diger seyler bence daha onemli. Ileride yanina bir monitor alirsin evde onunla kullanirsin ben oyle yapmistim.

Peki performans farkı ne olur tahmini olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı