MSI Vector GP68hx 13VH-208TR laptop nasıldır?

By.TRabZonLu™

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu ürünü bugün satın aldım, artıları eksileri nelerdir? Aranızda kullanan var mı? Şunlar sorunlu, şu şekilde düzeltebilirsiniz diyeceğiniz konular var mıdır?
Son olarak ürün iyi mi 56bine sıfır aldım.

Son düzenleme:
Paneli dışında çok güzel bir laptop. Hayırlı olsun.

56 bin liraya nereden nasıl aldınız?

Şikayetler arasında fan sesi oldukça yaygın ancak saniyede 250 watt güç harcayan bir kasayı soğutmak için 55-60 dB sese maalesef katlanmanız gerekiyor yoksa kasa alev alırdı.

Bu sorunu aştığınız takdirde fiziksel olarak bir şey yapamayacağınız tek falsolu kısmı paneli çok kötü. Monitöre bağlanıp kullanılırsa masaüstü yerine kullanılabilecek kadar güçlü bir alet.

56 bin liraya nereden nasıl aldınız?

Sahibinden.comdan aldım hocam. Ankara'da işletme sıfır kapalı kutulu satıyor. Bir kaç güne yenisi gelecekmiş.
Penta.com.tr garantili. Herhalde Türkiye garantilidir diye düşünüyorum

Şikayetler arasında fan sesi oldukça yaygın ancak saniyede 250 watt güç harcayan bir kasayı soğutmak için 55-60 dB sese maalesef katlanmanız gerekiyor yoksa kasa alev alırdı.

Bu sorunu aştığınız takdirde fiziksel olarak bir şey yapamayacağınız tek falsolu kısmı paneli çok kötü. Monitöre bağlanıp kullanılırsa masaüstü yerine kullanılabilecek kadar güçlü bir alet.

Şarj aleti inanılmaz büyük ve ağır. Elektrikli araç şarj aletine benziyor :D

@By.TRabZonLu™ Hocam piyasadaki en ucuz fiyatından 15 bin lira daha ucuz satmaları pek de güvenilir gelmedi açıkçası. Türkiye garantili olduğunu sanmıyorum.

@By.TRabZonLu™ hocam piyasadaki en ucuz fiyatından 15 bin lira daha ucuz satmaları pek de güvenilir gelmedi açıkçası. Türkiye garantili olduğunu sanmıyorum.

Hocam fatura başkasına kesilmiş ama kutu açılmamış, faturalı olan bir ürün garantili olmuyor mu? yoksa dolandırıldım mı :))

Garanti.png

Hocam fatura başkasına kesilmiş ama kutu açılmamış, faturalı olan bir ürün garantili olmuyor mu? Yoksa dolandırıldım mı :))

Eki Görüntüle 2099482

Hocam hayirli olsun öncelikle, fan sesi normal ekran icin formulara bakin bir ayari vardir belki (Victus'ta AMD ayariyla ekrandaki sarilik azaliyordu mesela) şarj aletide normal canavar besliyor resmen. Ama fiyati biraz kuskulandirdi hocam kimse hayrina ucuza satmaz bu dönemde.

Hocam hayirli olsun öncelikle, fan sesi normal ekran icin formulara bakin bir ayari vardir belki (Victus'ta AMD ayariyla ekrandaki sarilik azaliyordu mesela) şarj aletide normal canavar besliyor resmen. Ama fiyati biraz kuskulandirdi hocam kimse hayrina ucuza satmaz bu dönemde.

Vallahi hocam kutuyu ben açtım :))) inşallah sonradan bir şey çıkmaz. MSI etiketi kutunun üzerindeydi, açtığımda da sıfır olduğu belli gibiydi. Ama başka bir işlem varsa onu bilemiyorum maalesef. :)

Görselleri ekledim.

20240128_145544.jpg20240128_145548.jpg20240128_145557.jpg

20240128_145631.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı