HP Omen 16 (WF0022NT) işlemci 95 derece

Umutisik1

Hectopat
Herkese iyi Sosyaller. 1 hafta önce almış olduğum laptopta bu değerleri alıyorum. CPU sıcaklığı zaman zaman 100 dereceyi buluyor. Bu durum cidden canımı sıkmaya başladı. Acaba aynı seriyi kullanan var mıdır? Herkeste durum aynı mı?
HP Omen 16 (WF0022NT) RTX4070 13700HX 64 GB RAM

Ekran Görüntüsü (9)w.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Laptop çok güçlü bir cihaz, bir problemi olabilir istersen içini aç diyeceğim ama bence açma garantisi varsa gönder baksınlar değerlerin o marka modele göre uymuyor hiç.

Fanlar hava alıyor mu, düz bir şekilde mi duruyor masanın üstünde oyun oynarken?

Son düzenleyen: Moderatör:
O işlemcinin oyunlarda normal sıcaklık değeri 70 ve 80 derece arasıdır. İşlemci alev topuna dönüşmeden garantiye vermeniz en akıllıca hamle olur.

Fanlar hava alıyor mu, düz bir şekilde mi duruyor masanın üstünde oyun oynarken?
evet. hatta cihaz çok da ısınmıyor altı vs. Ama değerler fazla çıkıyor ölçümde ilginç

HP Gaming laptoplar kolay kolay ısınmaz. Onların soğutması diğer laptoplara göre çok daha iyi.
e ısınıyor işte 🥹

Hocam Laptop çok güçlü bir cihaz, bir problemi olabilir istersen içini aç diyeceğim ama bence açma garantisi varsa gönder baksınlar değerlerin o marka modele göre uymuyor hiç.
Birkaç makale daha buldum bu sıcaklık problemleriyle ilgili bilemiyorum. 90 dereceye kadar normal deniyor. fakat 95 üstünü de görmesin bi zahmet

Geri
Yukarı