HP Omen 17-CK0004NT alınır mı?

Sende oldu diye herkeste de olacak diye bir şey yok. Bu laptop ile alakalı tüm konularda aynı şeyleri yazıyorsun yapma.
Kullanmadığınız ürünün reklamını yapmak kolay geliyor size. Müşteri memnuniyeti adına hiç bir şey yok ama HP de ama gpnteknoloji de birde penta namına. Siz burda alışmışsınız millete kağıt üstünde olan biteni söyleyip bu güzel şu güzel demeye. Kullanan yorum yapınca kötü oluyor?

Kullanmadığınız ürünün reklamını yapmak kolay geliyor size. Müşteri memnuniyeti adına hiçbir şey yok ama HP de ama gpnteknoloji de bir de penta namına. Siz burada alışmışsınız millete kağıt üstünde olan biteni söyleyip bu güzel şu güzel demeye. Kullanan yorum yapınca kötü oluyor?

Hala ne anlatmaya çalıştığınızı anlamadım açıkçası. HP müşteri hizmetleri uğraştırsa da gayet ilgililer. En memnun olduğum firmalardan kendileri. Ayrıca koşulsuz şartsız cihaz iadesi de yapabiliyorsunuz 14 gün içerisinde, tüketici hakem heyetine başvurabilirdiniz, o da çok kolay bir işlem.

Kullanmadığınız ürünün reklamını yapmak kolay geliyor size. Müşteri memnuniyeti adına hiç bir şey yok ama HP de ama gpnteknoloji de birde penta namına. Siz burda alışmışsınız millete kağıt üstünde olan biteni söyleyip bu güzel şu güzel demeye. Kullanan yorum yapınca kötü oluyor?
Hocam kusura bakmayın ama arkadaşa katılıyorum her konuda yazıyorsunuz evet belki kötü bir niyetiniz yok arkadaşları uyarmak istiyorsunuz ama biraz abartı duruyor. Ben sizden sonra aldım mesela çok memnunum ufak bir ışık sızması dışında oda normal IPS ekranlarda. Bundan önce bir laptop deneyimim olmadı ama gayet sessiz 60 80 derece arasında fiyat özellik açısından gayet mantıklı bir laptop.

Bende de aynı laptop var?

Çok haklısınız arkadaşda sıkıntı çıktı diye her laptopta çıkacak sanıyor. Ben şu anda CK0007NT kullanıyorum ve gayet memnunum. Ayrıca kurulum esnasında depolama sürücüsü yüklü olmadığından HP desteği aradım ve çok yardımcı oldular hatta kurduktan sonraki gün beni tekrar arayıp kurulum yaptınız mı bir sıkıntı var mı diye aradılar (ürünü FreeDOS aldım). Ben şahsen çok memnun kaldım.

Çok haklısınız arkadaşda sıkıntı çıktı diye her laptopta çıkacak sanıyor. Ben şu anda CK0007NT kullanıyorum ve gayet memnunum. Ayrıca kurulum esnasında depolama sürücüsü yüklü olmadığından HP desteği aradım ve çok yardımcı oldular hatta kurduktan sonraki gün beni tekrar arayıp kurulum yaptınız mı bir sıkıntı var mı diye aradılar (ürünü FreeDOS aldım). Ben şahsen çok memnun kaldım.

Bütün yorumlarınızı inceleme konusu açıp yazar mısınız acaba. Cihazın çok incelemesi yok. Sizin artılar eksiler yazınızı okuyalım.

Sizin için de geçerli.

Hocam kusura bakmayın ama arkadaşa katılıyorum her konuda yazıyorsunuz evet belki kötü bir niyetiniz yok arkadaşları uyarmak istiyorsunuz ama biraz abartı duruyor. Ben sizden sonra aldım mesela çok memnunum ufak bir ışık sızması dışında oda normal IPS ekranlarda. Bundan önce bir laptop deneyimim olmadı ama gayet sessiz 60 80 derece arasında fiyat özellik açısından gayet mantıklı bir laptop.
Dostum tek sen paylaştın şu sızma testini, teşekkürler. Şuan için tek rahatsız olduğum konu bu. Değişim ile sorunsuzunu alabilirsem çok uzun süre kullanabilirim diye düşünüyorum.
Sanıyorum sizde aynı problem yok sorunsuz sizde ışık sızma testini paylaşabilir misiniz?
Ürünler aynı ekran paneline sahiplerse sizde paylaşabilir misiniz?

Hala ne anlatmaya çalıştığınızı anlamadım açıkçası. HP müşteri hizmetleri uğraştırsa da gayet ilgililer. En memnun olduğum firmalardan kendileri. Ayrıca koşulsuz şartsız cihaz iadesi de yapabiliyorsunuz 14 gün içerisinde, tüketici hakem heyetine başvurabilirdiniz, o da çok kolay bir işlem.
Neden tüketici hakem heyetine neden başvurayım? Servisi garantisi vs yok mu bu cihazın? Gönderdim bekliyorum. Hp cihazı bizden almadığınız için taşeron firmadan alındığı için değişim işine biz bakmıyoruz diyor. Sonrasında da servise biz bakmıyoruz diyor penta bilgisayar bakacak diyor

Neden tüketici hakem heyetine neden başvurayım?
Yasal olarak cihazı aldığınızdan itibaren 14 gün içinde iade yapıyorlar çünkü. Cihazı beğenmediyseniz iade edebilirdiniz.
Hp cihazı bizden almadığınız için taşeron firmadan alındığı için değişim işine biz bakmıyoruz diyor.
Değişim kararı hemen çıkmıyor, onun yasal hükümleri var. Eğer cihaz onarılmaz durumda olursa vs vs değişim talebiniz onaylanıyor.

Yani ben ürün aldım yenileyin işine hp servisinin bakmaması çok doğal
Sonrasında da servise biz bakmıyoruz diyor penta bilgisayar bakacak diyor
Türkiyede ortak çalıştıkları servisler mevcut. İstanbulda BDH ile çalışıyorlar diye biliyordum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı