HP Omen 17-CK0007NT 4G8U6EA ekran kartı kaç watt?

Hocam hala emin olamadım az önce ürün uzmanına sordum o da bana Max Q oldugunu söyledi siz Max-P oldugunu nereden biliyorsunuz ona göre alacağımda.

İncelemelerden biliyoruz ve HP'nin sitesinde de Max-P olduğu belirtiliyor hocam.

Arkadaşlar laptop geldi bugün. İşlerden dolayı sadece kutusunu açtım kasası ve tasarımını çok beğendim, bilmiyorum belki son laptopu 2014 yılında almamdandır :). Kasa denildiği gibi metal biraz ağır tabii ki. Şarj aleti ufak bir mini-PC kadar :), çok büyük ve ağır ama benim için sorun değil en fazla evde odadan odaya taşıyacağım bir de senede 1-2 kere şehir değiştirirsem. Birazdan Windows kuracağım bu ekran kartı watt değerine nasıl bakabiliyoruz soran arkadaşlar oldu hiç olmazsa onlara da kesin bilgi olur.

Arkadaşlar laptop geldi bugün. İşlerden dolayı sadece kutusunu açtım kasası ve tasarımını çok beğendim, bilmiyorum belki son laptopu 2014 yılında almamdandır :). Kasa denildiği gibi metal biraz ağır tabii ki. Şarj aleti ufak bir mini-PC kadar :), çok büyük ve ağır ama benim için sorun değil en fazla evde odadan odaya taşıyacağım bir de senede 1-2 kere şehir değiştirirsem. Birazdan Windows kuracağım bu ekran kartı watt değerine nasıl bakabiliyoruz soran arkadaşlar oldu hiç olmazsa onlara da kesin bilgi olur.

MSI Afterburner kurup oyun esnasında kartın kaç W çektiğine bakmanız lazım hocam. Hayırlı olsun tekrardan. Ben de aynı kasanın 15" modelini kullanmıştım gerçekten kalite hissiyatı çok iyi.

Güle güle kullanın hocam, benimki de hala kargoda ulaşmadı :) Ekran kartının kaç watt olduğunu öğrenince yazarsanız çok sevinirim.

Bu model ile aralarında tek fark 512 GB SSD olan 0008NT modeline sahibim ekran kartı değerleri şu şekilde.

Dosya Ekleri

• EBA1EE0A-492F-49DB-B3CE-459F65D01FAE.jpeg
    EBA1EE0A-492F-49DB-B3CE-459F65D01FAE.jpeg
    194,7 KB · Görüntüleme: 126
Ben arada kütüphaneye giderim diyordum ama sanırım o işlere pek uygun değil.

Ben arada kütüphaneye giderim diyordum ama sanırım o işlere pek uygun değil.
Gidebilirsin bence ya güzel bir laptop çantasıyla. Ama şarj aleti hakkaten aşırı büyük böyle birşey hiç görmedim isterseniz resim atayım şunun gibi bişey

1650032254493.png

Board Power Draw'a bakıyoruz değil mi?

Anladığım kadarıyla evet ama tam bilgim olmadığı için bir şey söylemek istemedim değerlerin fotoğrafını attım.

Şöyle bir başlık buldun evet board Power Draw' imiş

Son düzenleme:

Geri
Yukarı