HP Omen 17-CK0007NT 4G8U6EA ekran kartı kaç watt?

Ben de bu ürünü almayı düşünüyorum. Tavsiye ediyor musunuz?
Fiyat zamlanmadan destek olun alayım mı 😂
Türkiye burası elinizde para varsa hemen alın derim. Yarın öbür gün 25k'ya çıkınca üzülmeyin sonra. Tabi çok az bir ihtimal de olsa fiyatının düşme imkanı da var.

bende dün 20 000 liraya sipariş verdim (ekstra banka kampanyası vs), yarın gelecek sabırsızlıkla bekliyorum ancak internette detaylı bir manual bulamadım maksimum kaç gb ram destekliyor umarım anakarta lehimli ram değildir

21599'a hpnin sitesinden satın aldım ve stoklar bitti. 25 bin tlye farkli bir satıcı satıyor. Umarım memnun kalırım.
bende dün 20 000 liraya sipariş verdim (ekstra banka kampanyası vs), yarın gelecek sabırsızlıkla bekliyorum ancak internette detaylı bir manual bulamadım maksimum kaç gb ram destekliyor umarım anakarta lehimli ram değildir
2 ayrı slot var 32 gb destekliyor. Bizzat resmi sitesinden teyit aldım.

21599'a hpnin sitesinden satın aldım ve stoklar bitti. 25 bin tlye farkli bir satıcı satıyor. Umarım memnun kalırım.

Hayırlı olsun knk güle güle kullan nasipse bende 5 ay sonra alıcam testleri bekleriz

Size de hayırlı olsun hocam, yinede güzel fiyata almışsınız , 1 2 ay sonra bu fiyatlara bu güçte bir laptop alabileceğimize ihtimal vermiyorum, Allah sonumuzu Hayr etsin.

Ram i 32 + 32 mi yoksa 16 + 16 mı destekliyor hocam

Size de hayırlı olsun hocam, yinede güzel fiyata almışsınız , 1 2 ay sonra bu fiyatlara bu güçte bir laptop alabileceğimize ihtimal vermiyorum, Allah sonumuzu Hayr etsin.

Ram i 32 + 32 mi yoksa 16 + 16 mı destekliyor hocam
Hocam bunun yerine 27kya 3070 li alsa ya 25k vericeğine 3060a

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı