HP Omen 17-CK0007NT 4G8U6EA ekran kartı kaç watt?

Hocam bunun yerine 27kya 3070 li alsa ya 25k vericeğine 3060a
ben 25 k vermedim hocam 20 k verdim, dediğiniz gibi olsa 2 k bir ihtimal verilebilirdi ama 7 k ya değecek bir fark yok benim için :)
Retail lisans alabilirsiniz.
ben 2.kez keysepeti websitesinden w11 aldım sıkıntı olmadı aylardır, 30 40 lira bir şey, ne olduğu belirsiz serverlerdan crack lemektense böylesi daha güvenli geliyor bana

ben 25 k vermedim hocam 20 k verdim, dediğiniz gibi olsa 2 k bir ihtimal verilebilirdi ama 7 k ya değecek bir fark yok benim için :)

ben 2.kez keysepeti websitesinden w11 aldım sıkıntı olmadı aylardır, 30 40 lira bir şey, ne olduğu belirsiz serverlerdan crack lemektense böylesi daha güvenli geliyor bana
Saglamlisanstan aldim 15 dakikada gönderdiler aktif oldu. Şimdilik bir sıkıntım yok. Makine de canavar 🧿😀

Steam'den 3Dmark'ın demo sürümünü ücretsiz indirin ve Timespy testi yapın.
Test bittiğinde sol alt'da "compare result online" yazısını tıklayın. Tıkladığınızda bir web sayfası açılacak. O linki buraya kopyalayın.
Ayrıca "Detailed Monitöring" kısmının fotoğrafını çekip buraya atın.
Böylece ortalama ve anlık sıcaklık değerlerini de görmüş oluruz.

Örnek resimler;

Cihazı alan arkadaşlar timespy testi hala yapmadı mı?

Dostum aynı USB'nin içine Intel Rapid driver sürücülerini extract edip kopyala. Sürücünün gözükmediği ekranda sürücü yükle de ve onu seç sonra görüyor. Setup.exe değil zip olanı indir VMD olanla yaptım ben.

İkisi de güzel bence diğerinin de seni üzeceğini sanmıyorum.
hocam yardımcı olabilir misiniz. windowsu kurarken disk gözükmüyor nasıl yapıcaz ?

Geri
Yukarı