HP Omen 17-CK0007NT 90 derece normal mi?

Rise Online hiç oynadın mı bilmiyorum optimizasyonu olmayan bir oyun geçenlerde girdiğimde 90-95 arasıydı CPU şimdi girdim 70-75 arası geziniyor ne oluyor ne bitiyor gram fikrim yok ya iyice kafam karıştı sen Valorant'ta Max ayarda kaç FPS alıyorsun veya LoL oynuyorsan LoL'de.
Lolde hp omen 17 0008nt ile 130 fps e düştüm arada bi donuyor mouse ekran her şey 60 70 fps yazıyor da 1.5 saniyr 2 saniye kilit pc ha bi de 102 dereceyi gördüm dün ilk kez. Normalde 90 üstü hiç görmemiştim

Rise Online hiç oynadın mı bilmiyorum optimizasyonu olmayan bir oyun geçenlerde girdiğimde 90-95 arasıydı CPU şimdi girdim 70-75 arası geziniyor ne oluyor ne bitiyor gram fikrim yok ya iyice kafam karıştı sen Valorant'ta Max ayarda kaç FPS alıyorsun veya LoL oynuyorsan LoL'de.
Yarın valorant yükleyip bakarım.

Lolde hp omen 17 0008nt ile 130 fps e düştüm arada bi donuyor mouse ekran her şey 60 70 fps yazıyor da 1.5 saniyr 2 saniye kilit pc ha bi de 102 dereceyi gördüm dün ilk kez. Normalde 90 üstü hiç görmemiştim
@AyKsOguzhan onun sorunu işlemci değil anakartta bir sorun oluşmuş ben gibi benimki de aşıyordu.

@messinicocugu hocam bana bir akıl verir misiniz?

Hocam bence Legion 5 Pro yeniden stoklara gelmişken onu alabilirsiniz:

Hocam bence Legion 5 Pro yeniden stoklara gelmişken onu alabilirsiniz:
Hocam 5 6 bin daha koyarsam asus un yeni modelini alabilirim ama dediğim gibi o kadar para vermeyim diyorum. Sonuçta altı üstü bi world of tanks oynuyorum yani !!

Yeni konular

Geri
Yukarı