HP Omen 17-CK2000NT alınır mı?

alikarakaya.24

Femtopat
Daha fazla  
HP Omen 17-CK2000NT.
  • İşlemci: i9-13900hx.
  • Ekran kartı: 16 GB RTX 4090 (175 watt)
  • RAM: 32 GB DDR5.
  • Ekran yenileme hızı: 240Hz.
  • Büyüklüğü: 17.3 inç.
Sizce nasıl? Kullananlar memnun mu, artıları eksileri neler? Dün MediaMarkt mağazasına sipariş verdim. İlk aldığım zaman neler yapmam gerek? Sıfır bilgiye sahibim yardımcı olabilir misiniz?

Nvidia Experience'i kurun. Sürücüler guncel değilse guncelleyin. Muhtemelen kurulu gelir zaten. Ama sizin yerinizde olsam o fiyat bandinda MSI tercih ederdim. Hayırlı olsun güle güle kullanin.

HP Omen 17-CK2000NT.
Sizce nasıl? Kullananlar memnun mu, artıları eksileri neler? Dün MediaMarkt mağazasına sipariş verdim. İlk aldığım zaman neler yapmam gerek? Sıfır bilgiye sahibim yardımcı olabilir misiniz?

Hayırlı olsun çok sağlam cihaz. Windows Update ile sürücüler otomatik güncellenecektir. Siz sonradan Nvidia Experience indirip ordan güncel driver indirirsiniz.

NVIDIA Experience'i kurun. Sürücüler guncel değilse guncelleyin. Muhtemelen kurulu gelir zaten. Ama sizin yerinizde olsam o fiyat bandinda MSI tercih ederdim. Hayırlı olsun güle güle kullanin.

Hocam MSI'lar çok kaba gibi ben bu laptopla yazilim ve 3D tasarım gibi işlerimi de yapacağım ve taşımam gerekecek sürekli sıkıntı yaratmasın diye sade bir model seçtim.

Hayırlı olsun çok sağlam cihaz. Windows Update ile sürücüler otomatik güncellenecektir. Siz sonradan NVIDIA Experience indirip oradan güncel driver indirirsiniz.

Allah razı olsun hocam rabbim kalbi iyi olan herkese daha iyilerini nasip etsin.

HP Omen 17-CK2000NT.

Sağlam bir Prime'um laptop fiyatı ne kadar?

Geri
Yukarı