HP Omen 17-CM2001NT alınır mı?

Bütçe
55000
Ben Vatandan 50 küsürken aldım, daha sonra RAM i 2x16 kit ile değiştim (Mhz aynı olmalı).
Memnunum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
RAM Linki
Selam iyi günler. Bende aynı modeli vatan bilgisayardan aldım. Ara sıra bilgisayar donuyor ve mause klavye çalışmıyor. Sadece kapatma tuşuna 5 sn basıp kapatıyorum. Bu Windows 11 kaynakli bir sorun mu yoksa HP kqynaklı mı? Aldığımdan bu yada 2 ayda 5 defa oldu. Siz benzer problemle karşılaştınız mı?

Ben herhangi bir problemle karşılaşmadım, ama tahmin yürütecek olursam sizin sorun RAM kaynaklıdır derim. RAM değişikliği talep edin, ya da imkanınız var ise siz de 32 ye yükseltin.
Bu bilgisayar RAM konusunda hassas. 2x16 kiti ilk aldığımda çalışmadı, dondu vs.. Aldığım yere gidip başka bir kit ile denedim, onunla sorunsuz çalışınca hemen değiştiler.

Ben herhangi bir problemle karşılaşmadım, ama tahmin yürütecek olursam sizin sorun RAM kaynaklıdır derim. RAM değişikliği talep edin, ya da imkanınız var ise siz de 32 ye yükseltin.
Bu bilgisayar RAM konusunda hassas. 2x16 kiti ilk aldığımda çalışmadı, dondu vs.. Aldığım yere gidip başka bir kit ile denedim, onunla sorunsuz çalışınca hemen değiştiler.
Teşekkürler. Bahsettiğim Donma Tam olmuyor gibi ama gün içinde takılıyor. Bir yavaşlama oluyor ve video izliyorsam sesinde cızırtı oluyor aynı anda. HP teknik destek ile görüşeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı