Çözüldü HP Omen 17-CM2002NT FreeDOS'a Windows kurarken GNU GRUB hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

spacespacexx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün aldığım FreeDOS bilgisayara Windows kurmaya çalışırken GNU GRUB ekranı çıktı, ne yapmam gerektiğini bulamadım internette. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

ec01e004-df66-4961-a3f7-4cbc8ae72a16.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm hocam, test amaçlı bir sistem yüklemişler herhalde. Disklerden hepsini kaldırıp tekrar kurulum yaptım. Sorun çözüldü.

Boot order sırasını kontrol edebilir misiniz? FreeDOS ekranına atıyor galiba sizi, BIOS'tan USB ile kuruyorsanız USB vb. aygıtı boot sırasında en üste alıp BIOS'tan çıkarken kaydetmeniz gerekiyor.
Boot Order sırasını kontrol edebilir misiniz? FreeDOS ekranına atıyor galiba sizi, BIOS'tan USB ile kuruyorsanız USB vb. aygıtı boot sırasında en üste alıp BIOS'tan çıkarken kaydetmeniz gerekiyor.

Sorunu çözdüm hocam, test amaçlı bir sistem yüklemişler herhalde. Disklerden hepsini kaldırıp tekrar kurulum yaptım. Sorun çözüldü.

Boot order sırasını kontrol edebilir misiniz? FreeDOS ekranına atıyor galiba sizi, BIOS'tan USB ile kuruyorsanız USB vb. aygıtı boot sırasında en üste alıp BIOS'tan çıkarken kaydetmeniz gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı