Hp Omen 17-CM2005NT vs Asus Rog Strix G17 G713PV-LL091

Eğer ki işlemci bazlı bir iş yapmıyorsanız her iki cihazda RTX 4060 için hem fazla gereksiz işlemciye hem de fiyata sahip. Şahsen Omen özellikle fotoğraflardan bakınca çok daha cool bir görüntüye sahip ancak yan yana geldiğinizde özellikle ekran çerçevesinde bulunan plastik kalitesi bile ROG'u öne çıkartıyor. Yine de dediğim gibi bence RTX 4060'lı bir cihaza 40000 TL üzeri vermek mantıksız.

Eğer ki işlemci bazlı bir iş yapmıyorsanız her iki cihazda RTX 4060 için hem fazla gereksiz işlemciye hem de fiyata sahip. Şahsen Omen özellikle fotoğraflardan bakınca çok daha cool bir görüntüye sahip ancak yan yana geldiğinizde özellikle ekran çerçevesinde bulunan plastik kalitesi bile ROG'u öne çıkartıyor. Yine de dediğim gibi bence RTX 4060'lı bir cihaza 40000 TL üzeri vermek mantıksız.
İşlemci ile çok işim yok hocam video ve film çok izliyorum hoparlör ve ekran kalitwsi olarak hangisi iyidir

İşlemci ve hertz olarak Asus daha iyi.
işlemci ile çok işim yok hocam video ve film çok izliyorum hoparlör ve ekran kalitesi olarak hangisi iyidir

@oğuzhan55x ikisi de kaliteli ekrana sahip ama ASUS biraz daha iyi olabilir diye düşünüyorum ayrıca N11 de ASUS 50k

Yeni konular

Geri
Yukarı