HP Omen 17 ekranında ışık sızması oluyor

Serif353535

Kilopat
Daha fazla  
Ekrandan anormal derecede ışık saçıyor. Laptopum HP Omen 17 cm2002NT. Değiştirsem yenilerler mi Teknosa'nın internet sitesinden alınmış ürün. İade etmekte pek istemiyorum değişim olur mu? Ya da bu ışık büyür mü gün geçtikçe?

Dosya Ekleri

• 5469EA19-DFEB-4EED-93FB-F8217240EF2D.jpeg
    5469EA19-DFEB-4EED-93FB-F8217240EF2D.jpeg
    294,2 KB · Görüntüleme: 113
  • E1343052-995B-4827-A899-401EE55692CF.jpeg
    E1343052-995B-4827-A899-401EE55692CF.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 106
Ekrandan anormal derecede ışık saçıyor. Laptopum HP Omen 17 cm2002NT. Değiştirsem yenilerler mi Teknosa'nın internet sitesinden alınmış ürün. İade etmekte pek istemiyorum değişim olur mu? Ya da bu ışık büyür mü gün geçtikçe?

2019 senesinde aynı modelin 1050 Ti'lı versiyonunu aynı ekran problemi yüzünden vatana servise yolladım. Para iadesi yapmışlardı. Ürünü alalı 6 ay olmadıysa servise yollayacaksınız sorun görülürse size doa raporu verecekler bu raporla değişim ya da iade seçimlik hakkı size ait. Tabii direkt Teknosa'ya verirseniz raporu size değil yetkili servis direkt Teknosa'ya teslim eder.

Çok fazla değil gibi. Tüm panellerde aynı sorun olur. Muhtemelen garantiye verince normal denir.

Ama 46000 TL verdikten sonra insan tahammul edemiyor :)

2019 senesinde aynı modelin 1050 Ti'lı versiyonunu aynı ekran problemi yüzünden vatana servise yolladım. Para iadesi yapmışlardı. Ürünü alalı 6 ay olmadıysa servise yollayacaksınız sorun görülürse size doa raporu verecekler bu raporla değişim ya da iade seçimlik hakkı size ait. Tabii direkt Teknosa'ya verirseniz raporu size değil yetkili servis direkt Teknosa'ya teslim eder.

Tam olarak anlayamadım HP servise mi götürmem lazım, biraz daha açabilir misin rica etsem?

Çok fazla değil gibi. Tüm panellerde aynı sorun olur. Muhtemelen garantiye verince normal denir.

Bir de bu beyazlık büyür mü gün geçtikçe?

Ama 46000 TL verdikten sonra insan tahammul edemiyor :)

Tam olarak anlayamadım HP servise mi götürmem lazım, biraz daha açabilir misin rica etsem?

Bir de bu beyazlık büyür mü gün geçtikçe?
Yani direkt teknosaya servise verirseniz bekleme süreniz uzar ve değişim raporu sizin elinize geçmemiş olur.Kutu içeriğinde garanti belgesinin üzerinde yazan yetkili servise gönderin onlar sorun varsa doa raporu vericekler o raporu aldığınız yere teslim edip değişim istediğinizi söyleyin.

IPS'lerin genel sorunu bu maalesef. Fotograflarda patlama yaptigini da hesaba katarsak asiri bir sizma yok. Laptoplar icin normal sayilir. Yeni gelecek cihazin bundan daha kotu olma sansi bile var. Ben sizin yerinizde olsam ugrasmazdim, normal kullanimda isik sizmasi pek fark edilen bir sey degil zaten.

Bu laptopu kullanıyorum. Buna yakın sızma bende de mevcut ve çok doğal. normal kullanımda etki edecek bir durum değil. Zamanla da büyümez. Kafanıza takmayın.

Bu laptopu kullanıyorum. Buna yakın sızma bende de mevcut ve çok doğal. Normal kullanımda etki edecek bir durum değil. Zamanla da büyümez. Kafanıza takmayın.

Tamamdır çok teşekkürler.

IPS'lerin genel sorunu bu maalesef. Fotograflarda patlama yaptigini da hesaba katarsak aşırı bir sizma yok. Laptoplar icin normal sayilir. Yeni gelecek cihazin bundan daha kotu olma sansi bile var. Ben sizin yerinizde olsam ugrasmazdim, normal kullanimda isik sizmasi pek fark edilen bir şey degil zaten.

Doğru diyorsunuz, ben hiç iade et miyim 😅.

Yeni konular

Geri
Yukarı