HP Omen 17 (i7-13700hx - RTX4070) 46k alınır mı?

Bütçe
60000
Bütçen yukarıda yazan kadarsa beklemeni öneririm, 4070 güç olarak biraz zayıf çıkmış bir kart çünkü.

Hocam 50klara 4080'in düşeceğini düşünüyor musunuz? Ben pek imkan vermiyorum, bende Omen veya https://www.hepsiburada.com/asus-ro...240hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003WV2K5 bu cihaza bakıyordum ama 4080'li laptopların bu fiyatlara ineceğini maalesef pek sanmıyorum.:( bir de Lenovo'nun pc'lerini bekliyorum Legion serisi gayet iyi.

Hocam 50klara 4080'in düşeceğini düşünüyor musunuz? Ben pek imkan vermiyorum, bende Omen veya https://www.hepsiburada.com/asus-ro...240hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003WV2K5 bu cihaza bakıyordum ama 4080'li laptopların bu fiyatlara ineceğini maalesef pek sanmıyorum.:( bir de Lenovo'nun pc'lerini bekliyorum Legion serisi gayet iyi.
Bu bilgisayarı tavsiye ederim ekran bile 18 acayip bir makine.

Ama rtx 4070 biraz zayıf bir kart beklenenin aksine vram bile yetersiz.

8gb ekran kartı alınmaz hp de iyi markaydı hala kaliteli üretiyormu bilmiyorum 12 yıllık laptop var hp Compaq presario hala çalışıyo ram takmıştım 4 GB işlemcisi core dual ☺ hala malzeme kalitesi iyi mi bilmiyorum hp nin yeni versiyonlarını

Bu bilgisayarı tavsiye ederim ekran bile 18 acayip bir makine.

Ama RTX 4070 biraz zayıf bir kart beklenenin aksine VRAM bile yetersiz.

Peki 4080'li pclerin düşeceğini düşünüyor musun beklemeli miyim? Şeytan diyor Lenovo falan bekleme al geç ama işte :D Hocam birde 4070 yerine 3080li laptop almak mantıklı mı?

8gb ekran kartı alınmaz hp de iyi markaydı hala kaliteli üretiyormu bilmiyorum 12 yıllık laptop var hp Compaq presario hala çalışıyo ram takmıştım 4 GB işlemcisi core dual ☺ hala malzeme kalitesi iyi mi bilmiyorum hp nin yeni versiyonlarını
Hocam bu yeni Hp Omen'in de tasarımı çok düz geldi bana ya sanki en giriş seviyesi pc gibi tasarlamışlar arkadaş. 4070 var içinde tasarımı değiştir biraz güzel yap değil mi. Birde fan sesi fazla yüksekmiş sanırım Omen'in. Birde şöyle kocaman şarj aleti var :D
51OoHztBLKL.jpg

Son düzenleme:
Peki 4080'li pclerin düşeceğini düşünüyor musun beklemeli miyim? Şeytan diyor Lenovo falan bekleme al geç ama işte :D Hocam bir de 4070 yerine 3080'li laptop almak mantıklı mı?

Hocam bu yeni HP Omen'in de tasarımı çok düz geldi bana ya sanki en giriş seviyesi PC gibi tasarlamışlar arkadaş. 4070 var içinde tasarımı değiştir biraz güzel yap değil mi? Bir de fan sesi fazla yüksekmiş sanırım Omen'in. Bir de şöyle kocaman şarj aleti var :D
51OoHztBLKL.jpg

Daha 4080'li adamakıllı model yok, çıkınca da bence 50-60 arası olur gibi. Fan sesi her laptopta yük altında yüksek, Omen'in güç kaynağı evet öyle eski modellerinde de öyleydi :D

Peki 4080'li pclerin düşeceğini düşünüyor musun beklemeli miyim? Şeytan diyor Lenovo falan bekleme al geç ama işte :D Hocam birde 4070 yerine 3080li laptop almak mantıklı mı?

Hocam bu yeni Hp Omen'in de tasarımı çok düz geldi bana ya sanki en giriş seviyesi pc gibi tasarlamışlar arkadaş. 4070 var içinde tasarımı değiştir biraz güzel yap değil mi. Birde fan sesi fazla yüksekmiş sanırım Omen'in. Birde şöyle kocaman şarj aleti var :D
51OoHztBLKL.jpg
Hocam 4000 serisi alın dlss 3 efsane 1 2 ay beklenir belki ama fazla değil lenovo legion gayet iyi ünlü bir laptop.

Yeni konular

Geri
Yukarı