HP Omen 17 Laptop alınır mı?

Bütçe
20000
Bende i9 3080'li versiyonunu aldım 2 gündür kullanıyorum benim ekranda da ışık sızması epey mevcut ekran kenarları çok esnek dediğiniz gibi
Işık sızması var beendeki aynı model Omen 17 için ama kafayı takınca ve karanlıkta görünüyor sadece (tüm IPS ekranlar için kaçınılmaz olduğu söyleniyor). Siz HP'nin windows 10 hazır kurulu modelini mi almıştınız acaba ? Veya şöyle diyeyim, üzerinde gelen SSD Partitionları backup aldıysanız buluttan paylaşabilirmisiniz ?
Bende i9 3080'li versiyonunu aldım 2 gündür kullanıyorum benim ekranda da ışık sızması epey mevcut ekran kenarları çok esnek dediğiniz gibi
IPS ekranlar için kaçınılmaz deniyor o kadar ışık sızması, bende de varmış ama karanlıkta kullanmadığım için farketmiyormuşum
Omen 17 ilk açılış SSD partitionları backup aldıysanız buluttan paylaşabiirmisiniz ?

@blac_eagle Hocam evet esneme var alt tarafta, sizce sorun olur mu? Ekran çerçevesi alt kısmını bastırdığınızda oynadığını görebiliyorsunuz açıkçası korkuttu beni. Çerçevenin en alt kısmında olan çıkıntıyı mesala bastırdığında içine girdiğini görebiliyorsun.

@Gregorz Brzecz. Sorunlar bitmiyor ki. En üst model laptopta bunu görmek hayal kırıcı. Esnediğinden araya toz giriyor. Işık sızıyor. Bir de daha önce özel konu açtığım YouTube'da ekran bölünmesi ve arada ekranda görev çubuğunun anlık ekranda çoğalması. Sadece Edge'de oluyor zannediyordum. Dün başka programda çalışırken de oldu. Servise göndersem Windows 10a formatlayıp gönderirler. Ama windows 10'da da oluyordu. Bios güncelleyince de devam etti. Öyle hemen farkedilen bir sorun da değil.

@Gregorz Brzecz. Sorunlar bitmiyor ki. En üst model laptopta bunu görmek hayal kırıcı. Esnediğinden araya toz giriyor. Işık sızıyor. Bir de daha önce özel konu açtığım YouTube'da ekran bölünmesi ve arada ekranda görev çubuğunun anlık ekranda çoğalması. Sadece Edge'de oluyor zannediyordum. Dün başka programda çalışırken de oldu. Servise göndersem Windows 10a formatlayıp gönderirler. Ama windows 10'da da oluyordu. Bios güncelleyince de devam etti. Öyle hemen farkedilen bir sorun da değil.
Çok gözüme batmıyor herhangi bir sorun şimdilik bakalım eğer gözüme batan bir şey olursa servise veririm.

Arkadaşlar 3070 omen için yorumlarda şarjda kullanım süresi 3 saat civarı yazıyor.bu durum Şarj kablosu takılıyken oyun oynarken pilde azalmı oluyor yoksa benmi yanlış anladım. Şarja takılıyken pilde azalma durumu mevcutmudur bu bilgisayarlarda

Arkadaşlar 3070 Omen için yorumlarda şarjda kullanım süresi 3 saat civarı yazıyor. Bu durum şarj kablosu takılıyken oyun oynarken pilde azalmı oluyor yoksa benmi yanlış anladım. Şarja takılıyken pilde azalma durumu mevcut mudur bu bilgisayarlarda

Hayır o pilde kullanım süresi. Cihaza 210-230W adaptör rahat yeterken cihazda 310W var.

Bu bilgisayarın satıcısı sadece gpn teknoloji ve üründe sıkıntı olursa direkt olarak servis ilgilenmiyor. Gpn hakkında çok şikayet var. Başka satıcısı da yok maalesef. Alıp almamak konusunda tereddütte kaldım. Ve fiyat uygun mudur sizce. Bu fiyata daha iyiside yok. Bu olmazsa MSI katana 3060 alacağız gibi. Ne dersiniz? Geçen sene ile bu sene arasında çok fark olmuş. Hem satıcılar hem de fiyat olarak

Yeni konular

Geri
Yukarı