HP Omen 17 laptop uyku modundan çıkıyor

Zettabyte

Decapat
Yer
sancaktepe
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
HP Omen laptopumu uyku moduna aldıktan sonra çantaya koyuyorum ve kendiliğinden açıldığı ve çalıştığı için taşıma esnasında alev gibi oluyor eve zor yetiştiriyorum ya da kapatmak zorunda kalıyorum.

Bu sorunu bilen varsa yazabilir mi?

Merhaba arkadaşlar.
HP Omen laptopumu uyku moduna aldıktan sonra çantaya koyuyorum ve kendiliğinden açıldığı ve çalıştığı için taşıma esnasında alev gibi oluyor eve zor yetiştiriyorum ya da kapatmak zorunda kalıyorum.

Aynı sorun benim Rog bilgisayarda da var. Bırakın çantaya koymayı kendi kendine masada uyanıyor sebep yokken.

Merhaba arkadaşlar.

Buna genelde işlemcideki overlock sebep oluyor diyorlardı bende de vardı. Kapattım overlocku sorun tamamen çözüldü. Hem uyku sorunu hem de aşırı ısınma sorunu. Şimdi ne yapsam 70i bile geçmiyor bir oyunda

Merhaba arkadaşlar.

Bazen çok saçma nedenlerden açılabiliyor. Windows Update yapmak için açıyor, Wi-Fi kartı yüzünden açılıyor. Ama sizin sorun benim eskiden yaşadığım bir soruna benziyor. Sanırım sırt çantanızı sırtınıza taktığınızda hafif baskı sonucu klavyede ki tuşlara temas oluyor bu nedenle de uykudan çıkıyor. Aygıt yöneticisinden klavye ayarlarından bu aygıt bilgisayarı uyandırsın gibi bir ayar olması lazım onu iptal ederseniz sorun kalmaması lazım.(eğer sorun dediğim sebepten kaynaklanıyorsa tabii. Bir de bu işlemden sonra klavye uykudan uyandırmayacak.)

Ekran kartı sürücüsünden olabilir, şaka gibi gelebilir fakat L5P'de benzer bir problem yaşıyordum. 496.49 kurup dener misin?

Deneyeceğim ama ilk kurduğum günden başladı bu problem.
Buna genelde işlemcideki overlock sebep oluyor diyorlardı bende de vardı. Kapattım overlocku sorun tamamen çözüldü. Hem uyku sorunu hem de aşırı ısınma sorunu. Şimdi ne yapsam 70i bile geçmiyor bir oyunda

Overclock nasıl kapatılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı