HP Omen 17 laptopum siyah ekranda kalıyor

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
Sorunum bu konudaki gibi. Bilgisayarım HP Omen 17. normal başlangıçtaki gibi Omen logosu geliyor fakat sonrasında siyah ekranda kalıyor. Bilgisayar çalışıyor. Format atmak istemiyorum ama zorunda kalırsam format atarım. Sadece format olsa neyse ama sistemde o kadar oyun yüklü oyunları geçtim derslerim var. Küçüklük fotoğraflarımız var.
Sistemim: NVIDIA GeForce GTX 1070, i7-7700HQ, 32 GB DDR4 RAM.
İşletim sistemim: Microsoft Windows 10 Home.

Son düzenleme:
Live CD ile bilgisayarı açıp verilerinizi yedekleyip format atabilirsiniz.

Bilgisayara formatlı durum zorunlu olursa eğer ilk kez format atacağım. İlk format deneyiminin böyle olacağını sanmıyordum.

0xc1900101 hatası nedeniyle 3 gün laptopumu kullanamadım 20H2 yüklerken. Sorun bu olabirir mi?
Açılırken F8 veya fn+F8.

Bilgisayarı kapatın, açılırken Shift tuşuna hızlıca basıp çekin, oradan bulursunuz.

Hangisi?
Bu arada bilgisayarımın işletim sisteminin sürümü 1909.

Bir şey diyeceğim güvenli moddayken ekran geliyorsa eğer güvenli modda değilken ekran gelmesinin nedeni ne olabilir?
Eğer format atarsam sürüm 20H2'ye geçebilirim o sürüm hatalar açısından nasıl?

Benimki de 1909'du 20H2 yüklerken öyle oldu. Vaio logosu eldi siyah ekranda kalıp kapandı bir gün kendi kendine CTRL+alt+Del çekti laptop sonra ah o Win 10 logosu ah o gün ah. Ama 1909'da kaldı Win Update'de 0xc1900101 neeniyle bşarısız oldu yazdı. Şimdi HDD olduğu için 3 dk de açılsada sorunsuz.
Ekran geldi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı