HP Omen 17 Windows 10 22H2 sürümü için sürücü yok

NecroBit

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
M2 Samsung SSD
Ekran kartı
8GB RTX 3070 Mobile
İşlemci
i7-11800H
Selam. Uzunca bir aradan sonra ilk defa Windows 10 formatı attım fakat resmi stede yalnızca 20H2 sürümü için sürücülerin olduğunu gördüm. "onu yükle bir şey olmaz" düşüncesi aklımdan geçmedi değil fakat arkadaşım yakın zamanda HP Victus aldı ve bana Windows 10 yükleyemediğini, sürücülerinin olmadığını söylemişti.
Biraz araştırdım fakat yabancı forumlarda da böyle bir duruma denk gelenini görmedim.

Bu durum garip mi yoksa olası mı?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Üst seçeneği seçmek sizin için daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca bu sürücülerin Windows sürümü ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum.

Selam. Uzunca bir aradan sonra ilk defa Windows 10 formatı attım fakat resmi stede yalnızca 20H2 sürümü için sürücülerin olduğunu gördüm. "onu yükle bir şey olmaz" düşüncesi aklımdan geçmedi değil fakat arkadaşım yakın zamanda HP Victus aldı ve bana Windows 10 yükleyemediğini, sürücülerinin olmadığını söylemişti.
Biraz araştırdım fakat yabancı forumlarda da böyle bir duruma denk gelenini görmedim.

Eki Görüntüle 1808670

Sürücüleri kendi sitesimden yukleyin sistem özelliklerinizi söyleyin sürücüleri atalim.

Eki Görüntüle 1808670
Windows 10 64Bit seçeneğini seçince de BIOS sürücüleri dahil diğer çeşitli sürücüler çıkıyor.

Geri
Yukarı