HP Omen 2 uzun 2 kısa bip sesi

zFabiano

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yardım edin. Bilgisayar 3 hafta önce 3fo hatası veriyordu. BIOS'ta apply defaults gibi bir şey yaptıktan sonra hata kesildi.

1 hafta önce tekrar başladı. Dün HP Support Center gibi bir uygulamadan BIOS'u güncelledim(kendi önerdi direkt BIOS'u güncelleyin diye) şimdi ise 3fo hatası, WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR, process1-ınıtıalızıng-error gibi zibilyon tane hatayı arka arkaya verdi az önce. Şimdi de ekran yok ve 2 uzun 2 kısa bip sesi geldi.

3 hafta önce 3fo hatası verdiğinde bilgisayar 2 aydır kullanılmıyordu.

Detaylı özellikleri bilmiyorum ürün linkini aşağıya koyuyorum.

Arkadaşlar pazartesi online derslere girmem gerekiyor bilgisayar ile

Bios sıfırlamayı deneyiniz bios pilini çıkarıp 5-6 dakika sonra tekrar takınız güç fişini çekip yapınız bu işlemi 2 bip sesi genelde ekran kartı arızası olarak sonuclanıyor ama sizin bios kaynaklı gibi görünüyor.

Bios sıfırlamayı deneyiniz bios pilini çıkarıp 5-6 dakika sonra tekrar takınız güç fişini çekip yapınız bu işlemi 2 bip sesi genelde ekran kartı arızası olarak sonuclanıyor ama sizin bios kaynaklı

Bios sıfırlamayı deneyiniz bios pilini çıkarıp 5-6 dakika sonra tekrar takınız güç fişini çekip yapınız bu işlemi 2 bip sesi genelde ekran kartı arızası olarak sonuclanıyor ama sizin bios kaynaklı gibi görünüyor.
Hocam benim sistemdeki bios pili biraz farklı. Bunu nasıl çıkaracağım?
20230217_181426.jpg
20230217_181411.jpg

20230217_181519.jpg

Geri
Yukarı