HP Omen 24" 780D9E9 model monitör alınır mı?

Alma diyebilmek için yerine alternatif sunulması gerek.
Belki bir HP Omen25i değil ama vasat bir model de değil. Sadece sırtımızı yaslayabileceğimiz incelemesi bulunmuyor. Bilinen markaların elle tutulur olarak gördüğümüz modelleri denenebilir.
Amazon'dan satın alan Almanların yorumları da tam puanlı. Görmezden gelmemek lazım.
Şimdiden hayırlı olsun. Geldiğinde bilgilendirirsiniz. Referans olur. 😉 👍
Teşekkürler yardımlarınız için. Son bir sorum olacak. Dell G2422HS vs HP Omen 24'ü kıyaslarsak hangisi kazanır? Fiyatları neredeyse aynı.

Teşekkürler yardımlarınız için. Son bir sorum olacak. Dell G2422HS vs HP Omen 24'ü kıyaslarsak hangisi kazanır? Fiyatları neredeyse aynı.

Zor soru. Aslında HP önde ama Dell'i de forumda çok kişiye aldırdım. BOE panele sahip. Hala beğenirim ama geçmişte bırakmak lazım. Yeni model piyasa sürmeli diye düşünüyorum.

Zor soru. Aslında HP önde ama Dell'i de forumda çok kişiye aldırdım. BOE panele sahip. Hala beğenirim ama geçmişte bırakmak lazım. Yeni model piyasa sürmeli diye düşünüyorum.
Yani bence Pivot ve 8 bit panel farkıyla HP Omen 24 kazanır gibi. Sizin şahsi düşünceniz nedir?

Yani bence Pivot ve 8 bit panel farkıyla HP Omen 24 kazanır gibi. Sizin şahsi düşünceniz nedir?

Pivot evet bir artı ama bit olayı çığır açacak kadar fark yaratmıyor.
FRC ile Motion blur azaltılıyor. Arka aydınlatma ile sRGB değeri yükseltiliyor ve ortaya yakın değerler çıkıyor.
Teknoloji ve bilim insan gözüne direkt etki etmeyi çözmüş. Çok renk derinliği ile uğraşan biri değilsen her iki bit seçeneği yeterli olur. Fakat konumuz bu olmamalı.

Pivot evet bir artı ama bit olayı çığır açacak kadar fark yaratmıyor.
FRC ile Motion blur azaltılıyor. Arka aydınlatma ile sRGB değeri yükseltiliyor ve ortaya yakın değerler çıkıyor.
Teknoloji ve bilim insan gözüne direkt etki etmeyi çözmüş. Çok renk derinliği ile uğraşan biri değilsen her iki bit seçeneği yeterli olur. Fakat konumuz bu olmamalı.
Hmm haklısınız bazı şeyleri gözümden kaçırıyorum. Zaten kararsızlık içerisindeyim. Dell mi almalıyım yoksa HP Omen 24'mü? Açıkçası ikiside güzel fakat renkler konusunda önem veriyorum. Canlı gözüksün istiyorum.

Hmm haklısınız bazı şeyleri gözümden kaçırıyorum. Zaten kararsızlık içerisindeyim. Dell mi almalıyım yoksa HP Omen 24'mü? Açıkçası ikisi de güzel fakat renkler konusunda önem veriyorum. Canlı gözüksün istiyorum.

İkisini kıyasladığımızda HP 2023 üretimli bir panele sahip. Güncel üretim avantajı var.
Kronik sorunu olsaydı çoktan aramıza düşerdi hatta Reddit'de bile görürdün. Genelde insanlar acımasızdır bilirsin.
Bence kararsız kalmamalısın.
HP Omen25i veya AOC SPU olsaydı bu fiyatta o zaman kararlar değişirdi.

İkisini kıyasladığımızda HP 2023 üretimli bir panele sahip. Güncel üretim avantajı var.
Kronik sorunu olsaydı çoktan aramıza düşerdi hatta Reddit'de bile görürdün. Genelde insanlar acımasızdır bilirsin.
Bence kararsız kalmamalısın.
HP Omen25i veya AOC SPU olsaydı bu fiyatta o zaman kararlar değişirdi.
O zaman HP Omen 24'ü bir alıp deneyelim. MediaMarkt güvenilir mi? orda fiyatı iyiymiş ve iade işlerinde arıza çıkartırlar mı?

O zaman HP Omen 24'ü bir alıp deneyelim. MediaMarkt güvenilir mi? Orada fiyatı iyiymiş ve iade işlerinde arıza çıkartırlar mı?

Büyük firma. Teknosa, Vatan, MediaMarkt bunlar teknoloji ürünleri satan mağazalar. İtopya gibi değiller. Daha kurumsaldırlar.
Fırsatın varsa mağazaya gidip görevliler ile ölü piksel garantisi, iade ve değişim işlemleri hakkında bilgi alın.
Ve şunu kesin sorun; Mağazadan alınan ürünler iade edilebilir mi veya değişim yapılabiliyor mu?
Vatan mağazadan alınan ürünleri iade almıyor. Biri böyle mağdur olmuştu forumda.

Büyük firma. Teknosa, Vatan, MediaMarkt bunlar teknoloji ürünleri satan mağazalar. İtopya gibi değiller. Daha kurumsaldırlar.
Fırsatın varsa mağazaya gidip görevliler ile ölü piksel garantisi, iade ve değişim işlemleri hakkında bilgi alın.
Ve şunu kesin sorun; Mağazadan alınan ürünler iade edilebilir mi veya değişim yapılabiliyor mu?
Vatan mağazadan alınan ürünleri iade almıyor. Biri böyle mağdur olmuştu forumda.
Sitesi üzerinden alacağım. Onun dışında müşteri hizmetlerini arayıp bilgi edineceğim. Tekrardan teşekkürler yardımlarınız için. Çözüm olarak raporluyorum.

Sitesi üzerinden alacağım. Onun dışında müşteri hizmetlerini arayıp bilgi edineceğim. Tekrardan teşekkürler yardımlarınız için. Çözüm olarak raporluyorum.

Tekrar hayırlısı olsun.
Ölü pikselsil gelsin yeter. Bir monitörün en önemli konusudur. Gerisi çözülür.
Çözümlük bir konu değil. Sohbet ettik sayalım. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı