HP Omen 24" 780D9E9 model monitör alınır mı?

Aynı monitörü bende aldım ve sadece siyah ekranda belli olan ağırlıklı olarak yeşil olmak üzere noktalar gördüm ve bunların sayısı az değil. (20-30 tane vardır). Sizce bunlar geçici mi? Yardımcı olur musunuz?(Bu yeşil noktalar pikselden küçük gibi) @Saint Lucia

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-01-18 at 18.48.02.jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-18 at 18.48.02.jpeg
    34,1 KB · Görüntüleme: 107
  • WhatsApp Image 2024-01-18 at 18.48.02 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-18 at 18.48.02 (1).jpeg
    24,2 KB · Görüntüleme: 100
Aynı monitörü bende aldım ve sadece siyah ekranda belli olan ağırlıklı olarak yeşil olmak üzere noktalar gördüm ve bunların sayısı az değil. (20-30 tane vardır). Sizce bunlar geçici mi? Yardımcı olur musunuz?(Bu yeşil noktalar pikselden küçük gibi) @Saint Lucia
Elinle silince gitmiyorsa panel ölü gelmiştir. Direkt iade et paneli ölü monitörün. Eğer ölü pixel ise bu kadar çok ölü pixel çıkan monitörüde ilk kez görüyorum.

Sanki siyah ekran açtığımda bazı alt yeşil pikseller yanıyor gibi anlamadım bu işi diğer renklerde hiç bir sıkıntı yok.

@Saint Lucia Hocam Lenovo Legion R25i-30 modelini Hepsiburada'nın kendisinden yani resmi satıcısından kupon ile 4650 TL'ye sipariş verdim. İptal et ya da alma, şunu al gibisinden bir itirazınız var mıdır?

@Saint Lucia Hocam Lenovo Legion R25I30 modelini Hepsiburada'nın kendisinden yani resmi satıcısından kupon ile 4650 TL'ye sipariş verdim. İptal et ya da alma, şunu al gibisinden bir itirazınız var mıdır?

Gigabyte indirime girdi ama Lenovo daha dolu bir monitör. 5K'nın altında 400 nit parlaklık veren ve pivot destekli monitör artık kalmadı. Üzeceğini sanmıyorum. Eğer dünyanın en şansız insanı değilsen bu monitör sağlam gelecektir.

Gigabyte indirime girdi ama Lenovo daha dolu bir monitör. 5K'nın altında 400 nit parlaklık veren ve pivot destekli monitör artık kalmadı. Üzeceğini sanmıyorum. Eğer dünyanın en şansız insanı değilsen bu monitör sağlam gelecektir.
Hocam şuan gidip fiyatına baktım ve benim ödediğim fiyat ile aralarında 250 TL fark var. Açıkçası Gigabyte almaya değmez. Ben AOC kullanmış birisi olarak Gigabyte'in renklerini ve asansör yüksekliğini AOC'a kıyasla sevememiştim. Lenovo benim için şuanlık iyi tercih.

@Saint Lucia Hocam monitör geldi. Temiz ve hiçbir sorunu yok. Size fotoğraf atacağım.
Bu fotoğrafta ki ışık sızması seviyesi normal mi? Çıplak gözle zor görülüyor ve rahatsız etmiyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20240125_180219.jpg
    IMG_20240125_180219.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:

Geri
Yukarı