Elektronik HP Omen 25i 1080p 165 Hz IPS monitör 4499 TL

Geçen ay aldım yakın fiyattan. Daha önce 2 kez G24-F sipariş etmiştim 2 siparişte de ölü piksel çıkmıştı iade etmiştim. Omen'den aşırı memnunum. Tek sorunu yükseklik ayarı ve pivot özelliği yok onun dışında muazzam bir monitör.

Geçen ay aldım yakın fiyattan. Daha önce 2 kez G24-F sipariş etmiştim 2 siparişte de ölü piksel çıkmıştı iade etmiştim. Omen'den aşırı memnunum. Tek sorunu yükseklik ayarı ve pivot özelliği yok onun dışında muazzam bir monitör.
Güle güle kullan, güzel bir monitör.

Hocam hangi kablo ile geldi?
DisplayPort ile geldiği belirtilmiş.

1701899027777.png

3 aydır kullanıyorum bu fiyat bandında alınabilecek en iyi monitör 165Hz 0 ghosting ile tertemiz görüntü onun dışında sadece pivot ve asansör yok ama +ları bu fiyata göre çok daha iyi kesinlikle tavsiye ederim.
Kaçırmayın bu fiyatı.
Hocam aynı monitör bende var da bana yardımcı olabilir misiniz bir iki konu hakkında

Hocam aynı monitör bende de var da bir iki konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Hatırlarsanız 24G2SP'yi sipariş geçiyordum fakat son anda direkten dönmüştüm. Şimdi bu konuyu görünce 25i'yi sipariş ettim. Bu fiyatta en iyi monitör bu gibi.

Bazı kullananlar coil whine sesi olduğunu belirtmiş doğru mudur test ettinizmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı