Elektronik Philips 24M1N3200ZA 1080p 165 Hz IPS monitör 4099 TL

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  

AOC 24G2SPU indirimi biterse bu monitörden devam edebilirsiniz. 24G2SPU'ya göre ana eksisi maksimum parlaklığının 24G2SPU kadar yüksek olmaması. Bunun dışında bu modelde de asansör sistemi ve pivot özelliği var. Ve ek olarak bu monitörde 24G2SPU'da bulunan 2x2W hoparlörden bir tık daha üst olan 2x3W hoparlör bulunmakta.

G-SYNC ve FreeSync uyumluluğu mevcut. 2 adet HDMI 2.0, 1 adet DisplayPort 1.2 portu mevcut.

Rehber konusu açmıştım, inceleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe dahilinde can yakacak monitörlerden birisi. Severiz. HDR olmaması pek önemli değil bence bu fiyat aralığındaki monitörlerde işlevsel değil. Maksimum parlaklık-sRGB modu olayı firmware ile düzelse iyi olur ama o kadar can alıcı nokta değil. Philips Evnia serisinde hem bu modelde hem de OLED modelde iyi iş çıkardı.

4000TL'ye İtopya'da AOC monitör vardı. Ondan sonra tercih edilebilir. Bende

Philips 24M1N3200ZA​

Kullanıyorum. Monitör güzel. Sadece oyuncu monitörü işinde Philips'i görmediğim için tuhaf karşılamıştım. Aynı fiyata AOC, ASUS, Acer monitörler yoksa tercihiniz bu olsun.

Aynı fiyata AOC, ASUS, Acer monitörler yoksa tercihiniz bu olsun.
Hocam markaya değil modele bakmak gerek. Zira Lenovo da ana işi monitör olmayan bir marka ancak bu sene epey bizi şaşırtan modeller çıkarmayı başardı.

Hocam markaya değil modele bakmak gerek. Zira Lenovo da ana işi monitör olmayan bir marka ancak bu sene epey bizi şaşırtan modeller çıkarmayı başardı.

Vallahi ben aldığım sıra Gigabyte G24F monitör vardı. Ama Philips'in hem hoparlörü hem de pivot olması cezbetmişti beni. Aslında hiç ön yargım yoktu. İtopya firmasından 2 kere aldım ikisi de ölü pixelli geldi. 1 yıl oldu ölü pixelde artış yok gayet iyi gidiyor.

G24F-2 mi bunu mu onerirsiniz hocam? Elinize saglık, cok guzel olmus rehberiniz.
Maksimum parlaklığı önemsiyorsan G24F-2 daha mantıklı ama 24G2SPU varken ikisi de alınmaz.

Maksimum parlaklığı önemsiyorsan G24F-2 daha mantıklı ama 24G2SPU varken ikisi de alınmaz.
Hocam selam lenovo almıştım bozuldu iade ettim para iadesi yaptılar şuan hangi monitörü almalıyım? 4500 olmuş lenovo, g2spu yu mu tercih etmeliyim parlaklığı az değil mi düşünceniz nedir?

Geri
Yukarı