HP Omen CK0007NT alınır mı?

1907ty

Hectopat
Daha fazla  
HP Omen 17 CK0007NT laptopun inceleme videolarını bulamadım. Uzun vadeli oyun için kullanmayı düşünüyorum, HP markasını konuda beni tatmin eder mi? Kullanan arkadaşlar varsa laptopun + - kronik sorunu var mıdır? Aynı fiyat aralığı F/P diyebileceğiniz ürünler varsa yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler şimdiden.

Hocam bununla ilgili konu mevcut forumda araştırıp bulabilir güzel bilgiler edinebilirsiniz.
Benim PC de geldi ama üstüne bir kutu falan koymamışlar ya direk HP kutusunu göndermişler sizinde böyle mi geldi.

Son düzenleme:
Hocam bununla ilgili konu mevcut forumda araştırıp bulabilir güzel bilgiler edinebilirsiniz.
Benim PC de geldi ama üstüne bir kutu falan koymamışlar ya direk HP kutusunu göndermişler sizinde böyle mi geldi.
Evet, streç filme sarılıydı sadece. Hatta kutuda çok hafif yamukluk vardı. Bir şey olmamış neyse ki.

Dosya Ekleri

• 67E66068-151D-4583-9245-C17A01A1271D.png
    67E66068-151D-4583-9245-C17A01A1271D.png
    552,1 KB · Görüntüleme: 60
Dostum balanced modda fan sesi stabil gelmiyor gibi sende de öyle mi? Islık sesi gibi bir ses geliyor sanki.

@1907ty Evet bende de öyle. Islık sesi değil de sürekli artıp azalıyormuş gibi.

İyi bari cevabından sonra rahatladım, teşekkürler
@1907ty Evet bende de öyle. Islık sesi değil de sürekli artıp azalıyormuş gibi.
Hocam seni yoruyorum ama bu ekranın beyaz tonu sarımsı geliyor bana bunu düzeltmenin yolu var mıdır

Son düzenleme:
Açıkçası almamak için zor tutuyorum kendimi 2K versiyonu olsa alırdım büyük ihtimalle ama bu haliyle Omen 15 RTX 2060'dan buna geçmek ne fark ettirir diye düşündüğümde bişi bulamıyorum. 2K versiyonu olsa alırdım, yatakta çalışırken çalışma alanım çoğalmış olurdu.

Kısacası bilgisayar alacaksanız çok mantıklı bi seçenek.

Geri
Yukarı