HP Omen nasıldır?

Baranatas

Decapat
Merhabalar,

Aranızda yeni model HP Omen laptop kullanıcısı varsa yorumlarını almak istiyorum. Masaüstü al, Monster al vb. yorumlar atmazsanız sevinirim.

Ayrıca bugün almayı düşündüğüm ve az para vermeyeceğim (13K civarı) bu notebook için 10. nesili beklemeli miyim? Yoksa hazır bugün 2K’lık bir indirimi varken alınır mı? MSI 10. nesiller bildiğiniz üzere satışa bile çıktı, performans farkı gözle görülür bir şekilde midir? Ürün ömrünü sene bazında bile uzatabilecekse biraz daha bekleyebilirim. Sadece bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Şimdiden çok teşekkürler, iyi forumlar.

Merhabalar,

Aranızda yeni model HP omen laptop kullanıcısı varsa yorumlarını almak istiyorum. Masaüstü al, Monster al vb. yorumlar atmazsanız sevinirim.

Ayrıca bugün almayı düşündüğüm ve az para vermeyeceğim (13K civarı) bu notebook için 10. nesili beklemeli miyim? Yoksa hazır bugün 2K’lık bir indirimi varken alınır mı? MSI 10. nesiller bildiğiniz üzere satışa bile çıktı, performans farkı gözle görülür bir şekilde midir? Ürün ömrünü sene bazında bile uzatabilecekse biraz daha bekleyebilirim. Sadece bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Şimdiden çok teşekkürler, iyi forumlar.

Ürünün linkini atar mısınız?

Almayı düşündüğün modelin linkini bizimle paylaşır mısın? Şu sıralar piyasanın fiyatları uçtu diye biliyorum. 1 ay önce 8k olan laptopu şuan 15kdan 12kya düştü diye gösteren yerler var. Fahiş bir fiyata alman senin için kötü olur. Bu arada omen başarılı bir seri ancak rakibi asus rog serisine de bir göz gezdirebilirsin.

Fiyatı uygun. Uzun süredir Asus rog ve Msı modellerini takip ediyorum. Tavsiyen için teşekkürler. Asus’un g731gv ev0004 modelini uzun bir süre takip ettim fakat istediğim fiyata hiç düşmedi. Şansıma bugün omenle karşılaştım. Yoksa tercihim msi ya da rog tarafındaydı.

Evet dediğin gibi indirimde yakalamışsın ancak hp modellerinde ekran ve soğutma gibi aşamadıkları birkaç sorun var diye biliyorum. Birde her laptop alanın en önemli konularından biri olması gereken teknik servis biraz aksak. Ancak belki de bu seride bunların üstesinden gelmişlerdir. Kendim omen kullanmasam da bir arkadaşım aldı ve herhangi bir sıkıntı yaşamadı bu zamana kadar. Özelliklere genel olarak bakınca iştah kabartan bir makine olduğu aşikar. Şimdiden hayırlı olsun.

Evet dediğin gibi indirimde yakalamışsın ancak HP modellerinde ekran ve soğutma gibi aşamadıkları birkaç sorun var diye biliyorum. Bir de her laptop alanın en önemli konularından biri olması gereken teknik servis biraz aksak. Ancak belki de bu seride bunların üstesinden gelmişlerdir. Kendim omen kullanmasam da bir arkadaşım aldı ve herhangi bir sıkıntı yaşamadı bu zamana kadar. Özelliklere genel olarak bakınca iştah kabartan bir makine olduğu aşikar. Şimdiden hayırlı olsun.

Arkadaşısınız hala memnun mu? Isınma sıkıntısı çekti mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı