HP Omen olmayan laptopa HP Omen yüklenirse bir şey olur mu?

Hyper_6902

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarım HP ama Omen versiyonu değil ben de HP Omen yükledim bir sıkıntısı olur mu?

HP'nin Victus gibi modellerinde vsde zaten Omen Gaming Hub kullanılıyor, cihazin destekliyorsa ne sorunu yaşayacaksın.
Yok benim model HP Dizüstü Bilgisayarı - 15-ba003nt (ENERGY STAR) Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği

Cihazım bu sıkıntı olur mu acaba?

HP monitör kullanıyorum ve taktığım tüm bilgisayarlara otomatik olarak Omen yazılımını kuruyor.
Hocam ben kendim kurdum ama. Sıkıntı olur mu emin değilim nedense.

Son düzenleme:
Hocam ben kendim kurdum ama. Sıkıntı olur mu emin değilim nedense.

Hocam sen kendinde kursan cihaza bağladığın bir ekipman da kursa sonuçta sisteme yazılım kuruluyor, Celeron N2940 işlemcili laptopa bile monitörü taktığım için yazılım kuruldu ki cihaz 144Hz çıkış bile veremiyordu ve bir sıkıntı olmadı. Ancak siz sıkıntı arıyorsanız yazılımı silin içiniz rahat etsin.

Hocam sen kendinde kursan cihaza bağladığın bir ekipman da kursa sonuçta sisteme yazılım kuruluyor, Celeron N2940 işlemcili laptopa bile monitörü taktığım için yazılım kuruldu ki cihaz 144Hz çıkış bile veremiyordu ve bir sıkıntı olmadı. Ancak siz sıkıntı arıyorsanız yazılımı silin içiniz rahat etsin.
Tamam hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı