HP Omen R5 5600H-RTX 3060-144 Hz alınır mı?

İtopya hakkında bilgim yok, içini açıp SSD takınca garantide sorun oluyor mu ?

Soğutma olarak nasıl ? Girişlerin arkada değilde sağda solda olması sıkıntı yaratıyor mu ?
Soğutması çok iyi kanalımda testlerini yaptım. SSD olayını bende bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağda solda olması sıkıntı olmadı.

Cihazı almış arkadaşlara bir sorum var.Fanlar sürekli çalışıyor mu boşta günlük işlerde de çalışıyor mu ? Fanları tamamen kapatma seçeceği var mı ?

Cihazı almış arkadaşlara bir sorum var.Fanlar sürekli çalışıyor mu boşta günlük işlerde de çalışıyor mu ? Fanları tamamen kapatma seçeceği var mı ?
Turbo modu açıkken çalışıyor, ben pil ayarlarından plan yaptım oyun oynamak için max performans ve günlük işler için tasarruf adında. Tasarruf modunda bildiğimiz klasik pil tasarrufu yapıyor + turboyu kapatmaya ayarladım bu modu seçince. Ayrıca omen kontrol panalinden oyun oynuyorsam performansı seçiyorum, oyundan çıkınca standartı. Bu haliyle fanlar çalışıyor ancak kulağa ses vs. gelmiyor, cpu sıcaklığı 50 derecede oluyor. Omen kontrol panelinde fan hızını manuel değiştirmek için rpm ayarları var ancak tamamen kapanıyor mu bilmiyorum ben sürekli otomatikte kullanıyorum.

Turbo modu açıkken çalışıyor, ben pil ayarlarından plan yaptım oyun oynamak için max performans ve günlük işler için tasarruf adında. Tasarruf modunda bildiğimiz klasik pil tasarrufu yapıyor + turboyu kapatmaya ayarladım bu modu seçince. Ayrıca omen kontrol panalinden oyun oynuyorsam performansı seçiyorum, oyundan çıkınca standartı. Bu haliyle fanlar çalışıyor ancak kulağa ses vs. gelmiyor, cpu sıcaklığı 50 derecede oluyor. Omen kontrol panelinde fan hızını manuel değiştirmek için rpm ayarları var ancak tamamen kapanıyor mu bilmiyorum ben sürekli otomatikte kullanıyorum.
Omen kontrol panelinde veya biosta sessiz mod gibi bir ayar var mi musait olduğunuzda bakabilir misiniz ? En son tuf dash almıştım sessiz modda fanlar tamamen kapaniyordu ama omeni şuan 12k gibi bir fiyata alabileceğimi görünce aklımı çeldi.Bir de geçen seneki kasaya gore değişen neler var laptop uzerinde ?

Fiyatı 13.600 gözüküyor nasıl 11-11.5 civarına alacaksınız acaba ? Ben de laptop bakıyorum da o fiyatlara alınabiliyosa ben de almayı düşünüyorum.
Şuan 12000₺.
İllaki düşecek ama ben başka PC aldım
Fiyatı 13.600 gözüküyor nasıl 11-11.5 civarına alacaksınız acaba ? Ben de laptop bakıyorum da o fiyatlara alınabiliyosa ben de almayı düşünüyorum.
Mesela şuan 12000₺.
İllaki düşecek ama ben başka PC aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı