HP Omen RTX 2070 Max-Q alınır mı?

Böyle bir konu gördüm korktum ama galiba alacağım. 1 saat içinde karar vereceğim. @Dark Lord of the Sith hocam siz biliyorsunuz galiba bunda MUX Switch var mı ona göre karar vereceğim? Ve 2070 Max-Q, 2060'dan daha mı iyi?

2070 ve 2060 arasında pek fark yok yani 2060 lıyı alabilirsin.

Böyle bir konu gördüm korktum ama galiba alacağım. 1 saat içinde karar vereceğim. @Dark Lord of the Sith Hocam siz biliyorsunuz galiba bunda MUX Switch var mı ona göre karar vereceğim? Ve 2070 MAX-Q, 2060'dan daha mı iyi?
MUX var hocam. 2070 Max-Q 2060 Max-P'den daha iyi.

İnternette okuduklarıma göre çok ısınıyormuş arkadaşlar vazgeçtim biraz daha bekleyeceğim. Şuan bu bütçede pek uygun birşey yok gibi. Monster var ama ona da sıcak bakamıyorum.

Merhaba. Ben de ek0002 aldım 1 gün kullandım ve iade ettim. Bataryası kapalı konumda iken bile boşalıyordu. Akşamdan tam şarj bıraktığım laptop sabah kalktığımda yüzde 69 70 şarjda oluyordu. Var mı sizde de böyle sıkıntılar?

Yazmış bir arkadaş donanımhaberde.
Birkaç tane daha sorun var ısınma ile ilgili ve bu batarya sorunu çoğu kişide oluyormuş korktum açıkçası.

Merhaba. Ben de ek0002 aldım 1 gün kullandım ve iade ettim. Bataryası kapalı konumda iken bile boşalıyordu. Akşamdan tam şarj bıraktığım laptop sabah kalktığımda yüzde 69 70 şarjda oluyordu. Var mı sizde de böyle sıkıntılar?

Yazmış bir arkadaş donanımhaberde.
Birkaç tane daha sorun var ısınma ile ilgili ve bu batarya sorunu çoğu kişide oluyormuş korktum açıkçası.
Batarya sorunu tek %90-%95'lere kadar oluyor. Her neyse, zorlamıyorum kimseyi alması için.

Yeni konular

Geri
Yukarı