HP Omen RTX 3060 model seçimi

Hocam ben de vazgeçeceğim galiba. Kullanıcı olduğunuz için dedikleriniz çok önemli. Çok teşekkürler. O model güzelmiş ama fiyatı da öyle :) Artık 3050 modellere yöneleceğiz napalım :(
Zaten hocam bana garip geldi. Büyüklerim bana hep bir şey gerçek olamayacak kadar güzelse muhtemelen değildir derdi. O fiyata gerek tasarım gerek kasa kalitesi vs. garip geliyordu. Nereden taviz veriliyor diye düşünüyordum hep.

Zaten hocam bana garip geldi. Büyüklerim bana hep bir şey gerçek olamayacak kadar güzelse muhtemelen değildir derdi. O fiyata gerek tasarım gerek kasa kalitesi vs. garip geliyordu. Nereden taviz veriliyor diye düşünüyordum hep.
Büyükler neden hep haklı çıkıyor 😂 Galiba ben de MSI ya da ROG alacağım kafam rahat eder en azından. Bütçeme uygun Tulpar olsa Tulpar da düşünebilirim ama maalesef kaliteli model yok.

@Eternal Rest @celalistşengörist Hocam linkteki ürünü kullanıyorum ben de. Anlık bataryada çalışırken ekran görüntüsü bu şekilde. Oyundaki sıcaklık değerleri bende de fazla ama boşta gayet iyi sanki.
Boşta gayet iyi evet. Hangi oyunda kaç derece oluyor ortalama hocam? CSGO Valorant gibi oyunlarda denediniz mi? Denediyseniz kaç derece? Denemediyseniz de oynadığınız oyunlarda kaç derece? Almalı mıyım yoksa daha kaliteli aynı işlemcili 3050 modellere mi yönelmeliyim?

Boşta gayet iyi evet. Hangi oyunda kaç derece oluyor ortalama hocam? CSGO Valorant gibi oyunlarda denediniz mi? Denediyseniz kaç derece? Denemediyseniz de oynadığınız oyunlarda kaç derece? Almalı mıyım yoksa daha kaliteli aynı işlemcili 3050 modellere mi yönelmeliyim?
Hocam linkteki konuda haberleşmiştik :).

Yeni konular

Geri
Yukarı