HP Omen model seçimi

Peki hocam Omen 17 mi yoksa bu Acer mi desek hangisi ağır basar.

Acer'in 12. nesil işlemci ve ekran kartında 10W'lık artısı var Omen 17 kasa kalitesinde daha önderdir ama Acer de iyidir taşıyacağın için Acer daha iyi olur senin için.

Acer'in 12. nesil işlemci ve ekran kartında 10W'lık artısı var Omen 17 kasa kalitesinde daha önderdir ama Acer de iyidir taşıyacağın için Acer daha iyi olur senin için.

Hocam sen bayağı bilgili bir arkadaşsın anladığım kadarıyla bana bu bütçeye çıkmadan yine kasasının kaliteli bileşenlerden oluştuğu daha uygun bütçe dostu laptoplar önermeni rica etsem hangi laptopları önerirdin.

Hocam sen bayağı bilgili bir arkadaşsın anladığım kadarıyla bana bu bütçeye çıkmadan yine kasasının kaliteli bileşenlerden oluştuğu daha uygun bütçe dostu laptoplar önermeni rica etsem hangi laptopları önerirdin.

Ideapad Gaming 3 ve Acer Nitro 5'in 3060'lı modellerine bakabilirsin.

Hocam o laptoplara baktım ama malzeme kalitesi iyi değil diyorlar laptoplar için sence 3050 Ti'a düşüp bileşen olarak daha kaliteli bir cihaz almak mantıklı mı?

Plastik olduğuna bakamayın hocam soğutması gayet iyidir iki cihazında 3050 Ti'a düşüp Legion 5 Pro alabilirsin ama bence 3050 Ti bu bütçelerde hiçbir türlü alınmaz.

Geri
Yukarı