HP Omen RTX 3070 alınır mı?

Kanka 31bin TL :D 23196 aldığım fiyat performans olarak düşün:D benim istediğim RTX 3060'dan üstün müdür:D ve de MUX cok önemli değil MUX cok ihtiyacım olabilecek bir durum değil diye umuyorum. D

MUX önemli. MUX olmazsa düşük ekran kartı kullanımı yüzünden çok ciddi performans kaybı yaşarsınız.

BIOS'tan açılıyor. MUX açtığınız zaman görüntüyü tamamen harici ekran kartı veriyor ve performans sorunları çözülüyor.

He çok da önemli değil kanka zaten oyunlar genelde:d direk :D harici ekran kartına bağlanır:D sadece programlar harici ekran kartına bağlamaya yararsa güzeldir:D bazı programlar nedense:D direk işlemci gpusunu görüyor:d

Kanka 31bin TL :D 23196 aldığım fiyat performans olarak düşün:D benim istediğim RTX 3060'dan üstün müdür:D ve de MUX cok önemli değil MUX cok ihtiyacım olabilecek bir durum değil diye umuyorum. D

Kanka 31bin TL Omen 17 :D benim aldığım :D 23196 aldığım fiyat performans olarak düşün hangisi daha mantılıklıdır:d

Attığım Omen 17 24 bin TL.

MUX önemli. MUX olmazsa düşük ekran kartı kullanımı yüzünden çok ciddi performans kaybı yaşarsınız.

Benim attığım modelde:D MUX var mı yok mu nerede yazar:D

Attığım Omen 17 24 bin TL.

Hangi site kanka 24 bin göremedim. Ama attığın linkte:D RTX 3060 vardı kanka RTX 3070 daha iyi değil mi:D 8 GB VRAM var sonuçta RTX 3070 de:d

He çok da önemli değil kanka zaten oyunlar genelde:d direk :D harici ekran kartına bağlanır:D sadece programlar harici ekran kartına bağlamaya yararsa güzeldir:D bazı programlar nedense:D direk işlemci gpusunu görüyor:d
Öyle değil işte. Harici ekran kartını görse bile %30-%50 kullanımla çalışır. 300FPS oynayacağın oyunu 150FPS oynarsın.

Olay o değil. Olay MUX açınca dahili kart tamamen devre dışı kaldığı için oyunlarda aşırı artış yaşarsın. Arkadaş ne güzel 17 atmış o daha mantıklı. Omen 15 hem daha kalitesiz hem soğutması düşük hem de Max-P kart ile MUX yok.

Öyle değil işte. Harici ekran kartını görse bile %30-%50 kullanımla çalışır. 300FPS oynayacağın oyunu 150FPS oynarsın.

Kanka :D 300FPS ne yapayım ben zaten monitörüm 144Hz:D yeter bana. D 2K 144Hz versin iyidir :D insan gözü zaten :D 60 Hertz üzerini çok seçemez. D benim oyunlar Red Dead Redemption tarzı olur hep:D

Olay o değil. Olay MUX açınca dahili kart tamamen devre dışı kaldığı için oyunlarda aşırı artış yaşarsın. Arkadaş ne güzel 17 atmış o daha mantıklı. Omen 15 hem daha kalitesiz hem soğutması düşük hem de Max-P kart ile MUX yok.

Kanka Max Q benimki hem daha sessiz hem daha serin calışmazmı sonucta daha az wat cekiyor:)

O ürün yerine 11800h ve RTX 3060 olan Omen modelini tercih edebilirsin.

Nedenki kanka sonucta RTX 3070 Max Q bile RTX 3060'dan daha iyi değil mi ayrınca:D 10800h ile 11800h performans farkı cok fazla değilki:D

Yeni konular

Geri
Yukarı