HP Omen Vector Kablosuz vs Legion M600

2side riskli adam akıllı incelemeler vs yok. Redditte bir adam m600 için kullandığım en gecikmeli mouse diye bir yorum yapmış. Ben de mouse bakıyorum ama şu an en güvenilir razer basilisk X ve g305 var. G305 zaten 600 olunca aynı fiyata hyperx pulsefire dart geliyor. Ama hyperx 1000-1500 fiyat bandındaki mouselar ile karşılaştırılıyor. Sıkıntıları ağır olması ve yine çok incelemesinin olmaması.

Omen Wireless aldım biraz kullandıktan sonra inceleme videosunu paylaşacağım yahut yazılı inceleme de olabilir.

Şu an indirimde. 400 TL gibi bir fiyat için alınır mı? + ve -'ler neler?

Ben yaklaşık 10 gün kadar kullandım. Kesinlikle alınır bu fiyata. Daha iyi farelerim olduğu ve ihtiyacım olmadığı için iade ettim fakat bu bütçede daha iyi bir fare yok. Biraz büyük ve ağır fakat çok dengeli bir ağırlığı var ve oldukça iyi bir sensörü var. Üstelik gecikme hiç hissedilmiyor.
G304 olabilir alternatif fakat o da pilli, sensörü eski ve switchleri çift tıklamaya daha müsait.

Artıları; Uzun şarj süresi, şarjlı bir mouse olması pille vs uğraşmamak çok harika, kablosuz olduğu için kullanım rahatlığı, palm şeklinde tutuyorum(elim 18 cm) benim için çok rahattı, kesinlikle f/p olması olarak özetleyebiliriz.
Eksileri; Eli biraz terletiyor ne yalan söyleyeyim, biraz ağır geldi bana skatezleri daha iyi olsaydı ağırlığını çok güzel dengeler daha iyi kayan bir mouse elde ederdik diye düşünüyorum.

Ürünü 12 gün kadar kullandım ancak 12. günün sonunda sağ click bozuldu. Çift tıklamayla başladı sonsuz tıklama tarzı bir hal aldı. 450TL' ye almıştım gayet güzeldi uzun yıllar kullanırım diye düşünüyordum ancak 12. günde iade etmek beni üzdü diyebilirim. Belki bana gelen ürün sıkıntılıydı. Her üründe bu sorun olmayabilir ancak tekrar tercih eder misin diye sorsan muhtemelen etmem. Bu mouse özelinde bir karar değil bu herhangi bir mouse G Pro Superlight'ta da yaşasam aynısını muhtemelen aynı kararı verirdim.

Geri
Yukarı