HP Omen vs Acer Nitro 5

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

boshaft9

Hectopat
Merhaba, arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi ikisi arasında kararsız kaldım. Acer Nitro 5 10.nesil Intel işlemcisi var 16 GB RAM'i var ve 144Hz fakat Acer HP Omen'e göre biraz daha fazla sorun çıkartıyormuş şikayet var sitesinde öyleydi. Nitro 5'lerde genellikle ışık sızması ölü piksel vs. oluyormuş fakat HP Omen metal kasa ve gayet sağlam ama 8 GB RAM ve 60Hz ekran. Lütfen yardım! :D.

Merhaba, arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi ikisi arasında kararsız kaldım. Acer Nitro 5 10.nesil Intel işlemcisi var 16 GB RAM'i var ve 144Hz fakat Acer HP Omen'e göre biraz daha fazla sorun çıkartıyormuş şikayet var sitesinde öyleydi. Nitro 5'lerde genellikle ışık sızması ölü piksel vs. oluyormuş fakat HP Omen metal kasa ve gayet sağlam ama 8 GB RAM ve 60Hz ekran. Lütfen yardım! :D.

Bana metal kasa gibi gelmedi. Sadece ekran için o kadar özelliği kısmak saçma. Acer olanı alın.

İkisi arasından teknik özellik bakımından Acer tabi ki, HP almak çok akıllıca olmaz.

Tabii ki Acer. Işık sızması olursa iade edersin ayrıca model henüz yeni belki sorunları düzeltilmıştır ( Tek fanı vardı şuan 2 mesela)

Bana metal kasa gibi gelmedi. Sadece ekran için o kadar özelliği kısmak saçma. Acer olanı alın.

HP Omen metal kasa Acer Nitro plastik.
İkisi arasından teknik özellik bakımından Acer tabii ki, HP almak çok akıllıca olmaz.

Ne bileyim kanka bende biliyorum teknik özelliği fakat HP Omen'de sağlam bayağı. Yani şikayeti yok öyle panel vs.
Tabii ki Acer. Işık sızması olursa iade edersin ayrıca model henüz yeni belki sorunları düzeltilmıştır ( Tek fanı vardı şu an 2 mesela)

İade edebilir miyim Hepsiburada'dan?
Acer çok daha iyi.

Farkındayım fakat HP Omen biraz daha sağlam Acer Nitro5'in yeni kasalarını bilmiyorum o yüzden şüphelendim kanka.
Tabii ki Acer. Işık sızması olursa iade edersin ayrıca model henüz yeni belki sorunları düzeltilmıştır ( Tek fanı vardı şu an 2 mesela)

Şey, bu arada Tulpar t7'den memnun musun?

Son düzenleme:
HP Omen metal kasa Acer Nitro plastik.

Ne bileyim kanka bende biliyorum teknik özelliği fakat HP Omen'de sağlam bayağı. Yani şikayeti yok öyle panel vs.

İade edebilir miyim Hepsiburada'dan?

Farkındayım fakat HP Omen biraz daha sağlam Acer Nitro5'in yeni kasalarını bilmiyorum o yüzden şüphelendim kanka.
İade edersin
Kaliteli bir plastiğe sahip

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Memnunum soğuması çok iyi malzeme kalitesi premium ekran %97 srgb kısaca gayet iyi

Son düzenleme:
İade edersin
Kaliteli bir plastiğe sahip

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Memnunum soğuması çok iyi malzeme kalitesi Premium ekran %97 srgb kısaca gayet iyi

Seni çok sevdim evlenelim mi?

Alüminyimmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı