Acer Nitro 5 vs HP Omen

Burada dikkat çektiğim kısım o seviyelere çıkabildikleri zaten aynı soğutucu alma mevzusu gibi anladınız mı şimdi?

Hocam çıkarlar ama normal değildir 80'nin üstü 5500 stok fanda 81'i geçmez 5600 2'ye katlar 4'e bölebilir.

Merhaba arkadaşlar ben Acer'in Link 1 modelini yeni aldım fakat laptopun ısınma sorunu var. Kendini soğutmaya kalktığı zaman da fazla fan sesi çıkarıyor. Onun dışında her şeyi beğendim. Sizce bunu iade edip, Link 2 HP Omen'i almaya 10k fiyat eklemeye değer mi?
İadeyi çak bu fiyat ne böyle.

Siz anlamadınız ne demek istediğimi ben tekrar yaziyimde 94 derece laptoplarda çok yüksek bir sıcaklık sayılmaz.

Sayılır hocam.

Hocam gidin okuyun laptoplar için maximum ideal sıcaklık 90'dır yazar.

Hocam QHD detayını atlamayın. Her 2 bilgisayarda 17.3 inç 2K 165 Hz ,2K olması benim için önemli.

Acer i sadece valorantta test edebildim işlemci 93 leri gördü. Gpu tarafında 75 i geçmiyor, tabi valo işlemci tabanlı olduğu için gpu 30 watt falan çekiyor.

Hocam QHD detayını atlamayın. Her 2 bilgisayarda 17.3 inç 2K 165 Hz, 2K olması benim için önemli.

Acer'i sadece Valorant'ta test edebildim işlemci 93leri gördü. GPU tarafında 75'i geçmiyor, tabii Valorant işlemci tabanlı olduğu için GPU 30 watt falan çekiyor.

Hocam kullanıcıları okduğumda 75-80-85 diyorlar.

Hocam QHD detayını atlamayın. Her 2 bilgisayarda 17.3 inç 2K 165 Hz, 2K olması benim için önemli.

Acer'i sadece Valorant'ta test edebildim işlemci 93leri gördü. GPU tarafında 75'i geçmiyor, tabii Valorant işlemci tabanlı olduğu için GPU 30 watt falan çekiyor.

Hocam o zaman sizin baktığınız model daha mantıklı.

HP OMEN 17-CM2005NT 7P6D8EA 13. uyumlu Intel i7-13700HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX4060 17.3 inç QHD 165Hz Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu da var hocam aynıymış hocam kusuruma bakmayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı