HP Omen vs Zio vs xDrive Altay

Nekadara aldınız bir de ürün geldıkden sonra degerlendırme yapabılır mısınız?
12,500 aldım tekonsadan , deneyım bılgılerı genelde youtobe oluyor , gidip kendim denedim , deri olması terletebilir belki ama o konfora kesinlikle değer , zio vs markaları gidip magzadan denedim 1 model dışında tahta gibi koltuklar , o modelde visco vs dediler ama çok rahat degildi , tabi herkes için farklı olabilir tercih sebepleri , hp omen için boy kriteri dediler fakat 1,70 boyun var hiç sorun olmadı denerken.

12,500 aldım tekonsadan, deneyım bılgılerı genelde YouTube oluyor, gidip kendim denedim, deri olması terletebilir belki ama o konfora kesinlikle değer, zio vs markaları gidip magzadan denedim 1 model dışında tahta gibi koltuklar, o modelde visco vs dediler ama çok rahat değildi, tabii herkes için farklı olabilir tercih sebepleri, HP Omen için boy kriteri dediler fakat 1,70 boyun var hiç sorun olmadı denerken.

Teknosa magazalarında mevcutsa gıdıp deneyeyim o zaman.

12,500 aldım tekonsadan, deneyım bılgılerı genelde YouTube oluyor, gidip kendim denedim, deri olması terletebilir belki ama o konfora kesinlikle değer, zio vs markaları gidip magzadan denedim 1 model dışında tahta gibi koltuklar, o modelde visco vs dediler ama çok rahat değildi, tabii herkes için farklı olabilir tercih sebepleri, HP Omen için boy kriteri dediler fakat 1,70 boyun var hiç sorun olmadı denerken.

Siz hangı magazada denedınz Teknosa'da yoktu.

Geri
Yukarı