Hawk Future vs xDrive Altay vs HP Omen hangi koltuk en iyisi?

XperiaTR

Kilopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Merhaba en iyi en rahat en kaliteli oyuncu koltuğunu arıyorum bu 3 model arasında kaldım.

Fiyattan bağımsız bir şekilde deneyenlerden ricam en iyisi hangisi? Rahatlık ve kalite olarak HP'nin tek olumsuz yanı kolunda ileri geri için sabitleme tuşu yok sanırım.

xDrive Altay denedim güzel koltuktu ama o parayı hakedecek bir kalitesi bence çoktu. Hawk ve HP Omen denemedim hawk future serisini kullanan deneyen bu 3 koltuk arasında en iyisi hangisi bilen var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben MSİ CH130 denedim, Cougar markasının koltuklarını denedim ve HP Omen Citadel denedim. Aralarından HP Omen Citadel aldım. En rahatı oydu. Tek sorunu suni deri olması (ki oldukça kaliteli bir dokusu var). O sorunu da kılıfla vs. çözeceğim en kötü.

Ben MSİ CH130 denedim, Cougar markasının koltuklarını denedim ve HP Omen Citadel denedim. Aralarından HP Omen Citadel aldım. En rahatı oydu. Tek sorunu suni deri olması (ki oldukça kaliteli bir dokusu var). O sorunu da kılıfla vs. çözeceğim en kötü.
Ben aslında Deriyi daha şık buluyorum MSİ ve Cougar koltukları bende denedim hiç rahat değildi bence Siz Xdrive Altay ile HP Omen Citadel arasında hangisini seçerdiniz? Birde HP omenda kolçak ayarında ileri geri ayarlarken sabit kalmasını sağlayan bir tuş var mı acaba o benim için çok önemli hocam.

Omen deri modeldir, terlemeyi göze alıyorsanız deneyebilirsiniz onu denemedim ama Altay modelini denedim çok rahattı ve kumaş olması da avantajlı.

Omen deri modeldir, terlemeyi göze alıyorsanız deneyebilirsiniz onu denemedim ama Altay modelini denedim çok rahattı ve kumaş olması da avantajlı.
Altayın kumaşını denedim bende çok beğendim ancak Derisini bekliyorum çok daha şık duruyor deri modelini alıp oturma yerine kumaş süngerde alıp kullanırsam sanırım sorun yaşatmaz kumaş derinin yanında nedense biraz ucuz kalitesiz bi görünümü var sanki derideki premium görünüm bir başka.

Altayın kumaşını denedim bende çok beğendim ancak Derisini bekliyorum çok daha şık duruyor deri modelini alıp oturma yerine kumaş süngerde alıp kullanırsam sanırım sorun yaşatmaz kumaş derinin yanında nedense biraz ucuz kalitesiz bi görünümü var sanki derideki premium görünüm bir başka.
Deriyi de denemiştim kumaşı kalın olduğundan kumaş koltuk kadar rahat hissettirmedi. Bence gayet premium görünüyor kumaşı. Alta sünger koydunuz fakat sırt kısmı da terletebilir onu da göz önüne alın.

Geri
Yukarı