HP Paviilion 15 uyumlu soğutucu önerisi

Seztan

Hectopat
Kullanmış olduğum bilgisayara uygun soğutucu önerisi almak istiyorum. Soğutucudan faydalanabilmek için seçim konusunda bilgisayarın fan çıkışlarına göre seçilmesi gerekir diye düşünüyorum. Bu sebeple hangi soğutucuyu alacağım konusunda kararsız kaldım. Geçmişte açılan konulardan ilgimi çekenleri ekliyorum. Farklı önerilere açığım.
Bilgisayarın linki: HP Pavilion Gaming - 15-ec0008nt
Zalman ZM-NS2000 Notebook Soğutucu
DEEPCOOL Multi Core X6
Pusat Notebook Soğutucusu
Bilgisayarın alt kısmı ise bu şekilde:

195270253_.jpg

Kullanmış olduğum bilgisayara uygun soğutucu önerisi almak istiyorum. Soğutucudan faydalanabilmek için seçim konusunda bilgisayarın fan çıkışlarına göre seçilmesi gerekir diye düşünüyorum. Bu sebeple hangi soğutucuyu alacağım konusunda kararsız kaldım. Geçmişte açılan konulardan ilgimi çekenleri ekliyorum. Farklı önerilere açığım.
Bilgisayarın linki: HP Pavilion Gaming - 15-ec0008nt
Zalman ZM-NS2000 Notebook Soğutucu
DEEPCOOL Multi Core X6
Pusat Notebook Soğutucusu
Bilgisayarın alt kısmı ise bu şekilde:

Eki Görüntüle 1316891

Hani eminim katılmayanlar olacaktır ama bu kadar pahalı bir şeye gerek yok bence. Bu soğutmaların zaten çok büyük bir fark göstermiyor.

Hani eminim katılmayanlar olacaktır ama bu kadar pahalı bir şeye gerek yok bence. Bu soğutmaların zaten çok büyük bir fark göstermiyor.

İlk araştırmaya başladığımda o şekilde düşünüyordum. Ancak geçen sene 100-150 bandındaki soğutucular bile 250-300 ₺ olmuş. Almışken kaliteli bir şey almak istiyorum. Önerilere açığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı