HP Pavilion 13 alınır mı?

Bütçe
10000

OguzhanKucuk

Picopat
Daha fazla  
Bu laptop alınır mı? Amacım bütün Adobe programlarını kullanmak, render yapmak, kod yazmak, youtube‘a video yüklemek vs. oyun oynamayı hiç düşünmüyorum. Teşekkür ederim.

HP Pavilion 13-BE0004NT AMD Ryzen 7 5800u 8 GB 512 GB SSD Windows 10 Home 13.3" FHD taşınabilir bilgisayar 4H0p3EA.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu laptop alınır mı? Amacım bütün Adobe programlarını kullanmak, render yapmak, kod yazmak, youtube‘a video yüklemek vs. oyun oynamayı hiç düşünmüyorum. Teşekkür ederim.

HP Pavilion 13-BE0004NT AMD Ryzen 7 5800u 8 GB 512 GB SSD Windows 10 Home 13.3" FHD taşınabilir bilgisayar 4H0p3EA.

O işlerin çoğusunu yapamazsın.
Alınır tek sıkıntısı RAM'ler lehimli yükseltilemiyor.

Ama APU GPU değil render gibi işlerde çok ısınır.

Alınmaz. Bunu al:

Hem kasası efsane, hem de RAM eklenebiliyor yanına. 8 GB RAM ile dediklerini yapamazsın. Ve HP çok iyi bir marka değil laptopta genel olarak.

Buyur aynı kasalı 4700U işlemcili modelin incelemesi:

Soru alabilirim.

Alınmaz. Bunu al:

Hem kasası efsane, hem de RAM eklenebiliyor yanına. 8 GB RAM ile dediklerini yapamazsın. Ve HP çok iyi bir marka değil laptopta genel olarak.

Buyur aynı kasalı 3700U işlemcili modelin incelemesi:

Soru alabilirim.

Hocam öncelikle tavsiyeniz için teşekkür ederim lakin 5800U işlemcisi, 4700U işlemcisinden daha iyi değil mi?

Hocam öncelikle tavsiyeniz için teşekkür ederim lakin 5800U işlemcisi, 4700U işlemcisinden daha iyi değil mi?

Daha iyi. Zaten attığım linkte 5800U versiyonu var. Ben sadece kasasının sağlamlığı, hoparlör ve ekran tarafında fikrin olsun diye incelememi attım. İşlemcileri dışında aynılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı