HP Pavilion laptop alınır mı?

Bence güzel. İçine bir de Windows 10 yükledeğin zaman sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Çünkü FreeDos bu. Ama yine de özellikleri güzel.

Alınmaz.
Performans istiyorsanız buna;
Daha uzun pil ömrü istiyorsanız buna bakabilirsiniz.

Alınmaz.
Performans istiyorsanız buna;
Daha uzun pil ömrü istiyorsanız buna bakabilirsiniz.

Ekranı acayip derecede sallanıyor ve 60W alınmaz.

Hocam merhaba. 4 Ay önce aynı cihazdan satın aldım. Tasarımı gerçekten efsane. 1 ay kullanımdan sonra şu sıcaklıkara bi bakayım dedim. demez olaydım. İ5 11300H 100 Derece RTX 3050 82 derecede çalışıyor. Yetkili servise gittim ve aynı modelden 4 adet daha duruyordu masada. Hp pavilion gaminglerde anormal bir ısınma sorunu olduğunu öğrendim. Cihazı kullanmama rağmen sorunlu olduğu için geri aldılar ve şu anda ikinci el Lenovo İdeapad L340 Gaming satın aldım. 3 Yıllık cihaz olmasına rağmen CPU 84 GPU 78 Derece oluyor. Kesinlikle almanızı tavsiye etmem. Birazdan Isı değerlerini resim olarak yükleyeceğim.

Hem oyun için hemde okul için kullanacağım
Evet mantıklı bir seçen

Bence güzel. İçine bir de Windows 10 yükledeğin zaman sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Çünkü FreeDos bu. Ama yine de özellikleri güze

Hocam merhaba. 4 Ay önce aynı cihazdan satın aldım. Tasarımı gerçekten efsane. 1 ay kullanımdan sonra şu sıcaklıkara bi bakayım dedim. demez olaydım. İ5 11300H 100 Derece RTX 3050 82 derecede çalışıyor. Yetkili servise gittim ve aynı modelden 4 adet daha duruyordu masada. Hp pavilion gaminglerde anormal bir ısınma sorunu olduğunu öğrendim. Cihazı kullanmama rağmen sorunlu olduğu için geri aldılar ve şu anda ikinci el Lenovo İdeapad L340 Gaming satın aldım. 3 Yıllık cihaz olmasına rağmen CPU 84 GPU 78 Derece oluyor. Kesinlikle almanızı tavsiye etmem. Birazdan Isı değerlerini resim olarak yükleyeceğim.
Peki lenovo mu almalıyım sizce

Dosya Ekleri

• IMG-20220723-WA0002.jpg
    IMG-20220723-WA0002.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı