HP Pavilion 15 alınır mı?

Arkadaşlar merhaba. Ben bir laptop almayı planlıyorum ve biraz karasız kaldım. Laptopta yapacağım işler oyun oynamak ve yayın açmak gibi işler olacak fakat biraz kararsız kaldım çünkü laptop HP marka bir laptop, HP yazıcı ürünlerinde mükemmel bir işçilik çıkartıyor fakat laptopta işler nasıl bilmiyorum o yüzden size sorayım dedim. Bu laptopta Ryzen 54600H işlemci ve GTX 1650 Ti ekran kartı var. Benim en çok merak ettiğim iki soru var. Birincisi laptopta yayın açarsam zorlanma olur mu? İkincisi bir ısınma durumu ile karşı karşıya gelir miyim?

Laptop linki.

Not: Laptopta +8 GB RAM eklenecektir.

Alınır ama RAM 4x2 8x1 değil o yüzden içindeki 4x2 3000MHz RAM'leri satıp 2 tane 8 GB almanızı öneririm. Isınma durumu yok Ryzen'larda kasa ve klavye olarak da bence Lenovo IP Gaming 3'den önde.

Alınmaz diyemem ama sağda solda yine ısınma ve malzeme kaynaklı şikayetler duyuyorum. İncelemek lazım.

Isınma sorunu yokmuş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alınır ama RAM 4x2 8x1 değil o yüzden içindeki 4x2 3000MHz RAM'leri satıp 2 tane 8 GB almanızı öneririm. Isınma durumu yok Ryzen'larda kasa ve klavye olarak da bence Lenovo IP Gaming 3'den önde.

Niye böyle bir saçma durum var hem de fazlasıyla 4×2 ne ya
Hocam son bütçeniz bu kadar mı çünkü 1650ti güzel evet ama rtx li modeller 12 bin tl civarında güzel bir indirimle 10 bine bulabilirsiniz bir tane biraz daha araştırın aciliyeti yoksa.

Reis o benimde aklıma geldi zaten şu anda alamam durumlar gereği en erken 2022 başı o zamanda güzel bir yılbaşı indirimi ile dediğiniz gibi bütçe de artarsa rtxli bir tane laptop alınır

Isınma sorunu yokmuş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Niye böyle bir saçma durum var hem de fazlasıyla 4×2 ne ya

Reis o benimde aklıma geldi zaten şu anda alamam durumlar gereği en erken 2022 başı o zamanda güzel bir yılbaşı indirimi ile dediğiniz gibi bütçe de artarsa rtxli bir tane laptop alınır
Hocam bekleyin derim yeni hp omenler gelicek rtx 30 serili bekleme fırsatınız varsa tabi aceleyse hp üzmez f/p olarak cidden iyi ama yurtdışınada bir bakın derim amazon almanya filan ucuza getirebilirsiniz daha iyisini.

Hocam bekleyin derim yeni HP Omen'ler gelecek RTX 30 serili bekleme fırsatınız varsa tabii aceleyse HP üzmez F/P olarak cidden iyi ama yurtdışınada bir bakın derim Amazon Almanya falan ucuza getirebilirsiniz daha iyisini.

Ya gümrük vs. bir şey olur diye biraz korkuyorum zaten dediğim gibi 2022 başı gibi alacağım yani bekleyeceğim çünkü durumlar anca o zaman müsait oluyor

Ya gümrük vs. bir şey olur diye biraz korkuyorum zaten dediğim gibi 2022 başı gibi alacağım yani bekleyeceğim çünkü durumlar anca o zaman müsait oluyor
Hocam burada çok konu başlığı açıldı biraz araştırın görürsünüz amazon.de den alırsanız bir kere para veriyorsunuz gerisini komple onlar hallediyor. Ama dikkat edin bazı markalar uluslararası garanti vermiyor. Asus ve Msi veriyor mesela bir bakmanızı isterim.

Isınma sorunu yokmuş.

Niye böyle bir saçma durum var hem de fazlasıyla 4×2 ne ya.

Reis o benim de aklıma geldi zaten şu anda alamam durumlar gereği en erken 2022 başı o zamanda güzel bir yılbaşı indirimi ile dediğiniz gibi bütçe de artarsa RTX'li bir tane laptop alınır.

4x2'nin sebebi AMD duall channell dan yararlanmak ama 8x1 yapmak kat kat daha mantıklı olurdu.

Geri
Yukarı