HP Pavilion 15 BC510NT nasıl?

EfaFTW

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar dostlar. Başlıkta belirttiğim model laptopu bir yakınımdan çok uygun fiyata alacağım. Dolayısıyla fiyattan bağımsız olarak, sizce alınabilir bir model midir? Maya ve Photoshop tarzı işler yapacağım ve Valorant, LoL, Minecraft tarzı 1-2 oyun oynayacağım. Model ayrıntılarını aşağıya bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Selamlar dostlar. Başlıkta belirttiğim model laptopu bir yakınımdan çok uygun fiyata alacağım. Dolayısıyla fiyattan bağımsız olarak, sizce alınabilir bir model midir? Maya ve Photoshop tarzı işler yapacağım ve Valorant, LoL, Minecraft tarzı 1-2 oyun oynayacağım. Model ayrıntılarını aşağıya bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Fırsatları takip etmenizi öneririm. Ayrıca teknosa vb. yerlerden alacaksanız içerisinde windows ücreti de dahil oluyor. Yani cihaz 6000 tl 1000-1500 tlsi windows cihazın ederi 4500 tabi bu fiyatta satıcının karı da var.

Fırsatları takip etmenizi öneririm. Ayrıca teknosa vb. yerlerden alacaksanız içerisinde windows ücreti de dahil oluyor. Yani cihaz 6000 tl 1000-1500 tlsi windows cihazın ederi 4500 tabi bu fiyatta satıcının karı da var.
Attığın linkte ekran kartı yazmıyor ama GTX 1650 var değil mi? Yani ürün bu https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...-8un73ea-p-HBV00000P599W?magaza=indirim-yeri?
Eğer gerçekten uygun fiyata alıyorsan ve bir sorunu yoksa tabii ki işini görecektir. Yine de extradan 8 GB RAM daha eklersen çok daha iyi olur.
Cok tesekkur ederim cevaplar icin, fiyat vermeyeyim ama nerdeyse yok pahasina alacagim belirttigim modeli, o yuzden cok secme luksum yok gibi. Bu arada evet, 1650 ekran karti var makinada. Sikintisiz olduguna ikna olursam almayi dusunuyorum.

Geri
Yukarı