HP Pavilion 15-CX0039NT Cyberpunk 2077 performansı nasıl?

İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
2
Yer
Arabalı yatağının bulunduğu oda
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

Yukarıdaki sistemi kullanıyorum ve Cyberpunk 2077 satın alıp oynamak istiyorum. En düşük ayarlarda alacağım FPS nedir?

Sistemimde yukarıdaki linkten farklı olarak 1TB HDD ve 8 GB Optane hafıza var. Bilgisayarın ekran kartı da GTX 1050 Ti.

Neden en düşük ayarda oynayasınız? Önerilen ekran kartı 1080P için GTX 1060. Ben de 1050Ti cihaza sahibim Orta-Yüksek karışık oynarız diye düşünüyorum.

Yukarıdaki sistemi kullanıyorum ve Cyberpunk 2077 satın alıp oynamak istiyorum. En düşük ayarlarda alacağım FPS nedir?

Sistemimde yukarıdaki linkten farklı olarak 1TB HDD ve 8 GB Optane hafıza var. Bilgisayarın ekran kartı da GTX 1050 Ti.
Hocam oyun çıkmadan yorum yapamayız ki belki optimizasyonu çok iyi olacak 60 FPS'ten fazla olacak belki optimizasyonu çok kötü olacak 60 FPS' in altında alacaksınız.

1080P 40-50 FPS düşük-orta ayarlarda alırsınız. Tabi oyunun sistem gereksinimlerine göre yorumladım. Optimizasyon sorunluysa daha düşük değerler alabilirsiniz.

Tavsiyem gölgeleri kapatmanızdan yana. O zaman orta ayarlarda 60 FPS alabilirsiniz ancak bunlar hep tahmin tabi. Çıkmadan kesin bir şey söyleyemeyiz.

Geri
Yukarı