HP Pavilion 15-DK1006NT RAM takviyesi

Tamer Turan

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 10 dakika önce bu ürünü aldım 8 GB RAM eklemek istiyorum. Bilgisayar elimde olmadığı için CPU-Z görüntülerini paylaşamıyorum. Eğer bulabilirseniz uyumlu RAM özelliklerini ve tavsiyeleri bekliyorum.

CPU-Z programı ile bilgileri paylaşmanız gerekiyor. Aksi taktirde pek de mümkün değil RAM önerebilmemiz.

Bilgisayara erişim sağladığınızda paylaşın.

Yaklaşık 10 dakika önce bu ürünü aldım 8 GB RAM eklemek istiyorum. Bilgisayar elimde olmadığı için CPU-Z görüntülerini paylaşamıyorum. Eğer bulabilirseniz uyumlu RAM özelliklerini ve tavsiyeleri bekliyorum.
DDR4 2933 MHz bellek kullanıyor ama CL değerlerini vermemiş. Arkadaşın dediği gibi cpu-z'den bakın. Konunun takipçisiyiz. Birşey olur ise buraya yazarsınız.

Tamamdır beklemedeyim.

merhaba,

aynı bilgisayarın 15-dk1008nt modelini kullanıyorum. sizin bilgisayardan tek farkı benim bilgisayarın ekran kartı gtx1650Tİ, bunun dışındaki tüm özellikleri aynı. içindeki ram 3200mhz samsung 8gb ddr4 ram

ben bu kingston ramı aldım ,kendim taktım ve sorunsuz kullanıyorum. (kingston 8gb 3200mhz ddr4 ram kvr32s22s8/8 )

DDR4 2933 MHz bellek kullanıyor ama CL değerlerini vermemiş. Arkadaşın dediği gibi cpu-z'den bakın. Konunun takipçisiyiz. Birşey olur ise buraya yazarsınız.
Bilgisayar bugün elime geçti aşağıda değerler mevcut. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar aşağıdaki ramler uyumlu mu ? CL 21 değerine sahip ram bulamadım.
Bakmam gereken CL değerleri hangi aralıkta olmalı 21 üstü mü altı mı olmalı?
merhaba,

aynı bilgisayarın 15-dk1008nt modelini kullanıyorum. sizin bilgisayardan tek farkı benim bilgisayarın ekran kartı gtx1650Tİ, bunun dışındaki tüm özellikleri aynı. içindeki ram 3200mhz samsung 8gb ddr4 ram

ben bu kingston ramı aldım ,kendim taktım ve sorunsuz kullanıyorum. (kingston 8gb 3200mhz ddr4 ram kvr32s22s8/8 )

n bilgisayardan tek farkı benim bilg
Merhabalar ben de aynı rami alacağım sanırım servise garanti dışı kalıp kalmadığını sordunuz mu rami takarken?
@DI4BLO @Finisterre konu bildirimleri gelmiyor sanırım bilgisayar elimde gerekli bilgileri yukarıda paylaştım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    29,4 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:

Merhabalar ben de aynı rami alacağım sanırım servise garanti dışı kalıp kalmadığını sordunuz mu rami takarken?
@DI4BLO @Finisterre konu bildirimleri gelmiyor sanırım bilgisayar elimde gerekli bilgileri yukarıda paylaştım.
Hp notebooklara kendiniz ram ve ssd ilavesi yapabiliyorsunuz. Hp müşteri hizmetlerinden garanti dışı kalmadığı onayını alınca hemen ram ve ssd takviyesini yaptım bilgisiyarıma

Garanti dışı kalmıyor servis bizzat bilgilendiriyor. Isterseniz arayıp sorabilirsiniz. Bu arada ekranı tek parmağınız ile açabiliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı