HP Power 15-DK0013NT: RAM takviyesi

Mesajı yazdıktan sonra düzenleme işi nin süresi var galiba yapamadim

Laptop da kinin aynısının tıpkısını alam dedim de bulamadım hiçbir yerden.
Bu model ram'lerin özellikleri fix olduğu için farklı markaların sorun çıkartacak farklı modifikasyonları yok, masaüstünde yelpaze biraz çeşitleniyor. Dolayısıyla farklı marka almanın sorun çıkaracağını sanmıyorum zira bende adata-kingston takılı şimdi. Onun dışında bence Samsung'u bulaman. Sadece Nanokatalogda var, onların malları da sadece katalogda var eline alabilen şükrediyor.

Bu model ram'lerin özellikleri fix olduğu için farklı markaların sorun çıkartacak farklı modifikasyonları yok, masaüstünde yelpaze biraz çeşitleniyor. Dolayısıyla farklı marka almanın sorun çıkaracağını sanmıyorum zira bende adata-kingston takılı şimdi. Onun dışında bence Samsung'u bulaman. Sadece Nanokatalogda var, onların malları da sadece katalogda var eline alabilen şükrediyor.

Bunualsam olur mu

Olmaz, bunun cl değeri daha düşük ve daha hızlı, en iyi ihtimalle cl19 değerine yükseltip dual channel çalışacaktır. Dolayısıyla buny alman riskli ve gereksiz. Bunu aldıydım ben, senin de işini görür:
Ama ben 240 liraya almıştım 1 buçuk ay önce, şimdi zam gelmiş biraz üzücü.

Olmaz, bunun cl değeri daha düşük ve daha hızlı, en iyi ihtimalle cl19 değerine yükseltip dual channel çalışacaktır. Dolayısıyla buny alman riskli ve gereksiz. Bunu aldıydım ben, senin de işini görür:
attığınız linkteki (Uyumlu Sistemler PC ) diyor kafamı karıştırdı

Ben de bu pc'yi almayı düşünüyorum birkaç sorum olacak.

Oynadığın oyunlarda fps değeri nasıl?

Menteşe kısmı sağlam mı yoksa açarken yanlardan bükülüyor mu?

Isınıyor mu?

RAM olayını sordunuz mu garanti dışına çıkıyor muymuş?

Ve son olarak bilgisayarda beğenmediğin şeyleri yazar mısın? Herhangi bir sıkıntın oldu mu yani.

HP-DK0016NT var bir de 16 gb ramli. Aralarında bir fark var mı donanım dışında acaba.

2 3 tane PUBG videolari FPS 62 sinirlandirma acik hep grafik yuksek ayarlar en yuksegi Ultra
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
PC aldığım fiyat.
Kullandigim soğutucu
Bir PUBG bir Knight Online oynuyorum 2 sindede ne donma ne kasma var FPS'ler iyi
Laptop plastik ama Dark'li plastik cok bilgim yok acilip kapanma da bükülüp etmiyor sağlam yani
Sogutucusuz oyuna girersen ısınıyor tabii.
Oyna girersen sıcaklığı sadece enter kısmın ile biraz üstünde elini üzerine koyarsan anca fark ediyon

Garanti dışı kalmiyor fotoğrafta yazıları war

Sıkıntılar W10 guncelledikce olmaya başlamıştı PC'yi sifirladikdan sonra güncellemeleri kapamakla birlikte sıfır sıkıntı da şu an benim için.

Senin gösterdiğinde pc de ek 8 gb ram ile 512 ssd
Benimkide 8gb eksik 128 gb 1tb harddisk sana kalmış orasi
Arada fark bilemedim ben pek

Dosya Ekleri

• 20200309_194545.jpg
    20200309_194545.jpg
    142,2 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20200309-195206_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20200309-195206_Hepsiburada.jpg
    176,4 KB · Görüntüleme: 61
  • 20200309_195931.jpg
    20200309_195931.jpg
    276 KB · Görüntüleme: 55
Value ram oyunlar için önerilmiyor diyen var. Düşük bütçeliymiş sanırım, aynı özelliklere sahip başka bir marka daha mı iyi olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı