HP Pavilion 15-DK1009NT nasıldır?

Nasıl sizce, uzun süre götürür mü? Sonradan sadece RAM eklemeyi düşünüyorum.
Max-Q mu ekran kartı ?

Aynısı burada daha uygun fiyata sahip. Ne götüreceği sizin oynadığınız oyunlara bağlı.
Sorun şu eğer taksit ile alacak ise trendyol çok fazla faiz ekliyor. 1660Ti'lı versiyonuna bakmıştım ki world karta yaklaşık 900₺ ekstra ücret ekleyince vazgeçtim.

Aynısı burada daha uygun fiyata sahip. Ne götüreceği sizin oynadığınız oyunlara bağlı.

Sizin attığınızda 512 GB SSD var farklı olarak. Şu an ufak tefek oyun oynarım çoğunlukla günlük kullanım için. Ve seneye üniversiteye gittiğim zaman bana sıkıntı yaşatmasın.
Max-Q mu ekran kartı?

Sorun şu eğer taksit ile alacak ise Trendyol çok fazla faiz ekliyor. 1660 Ti'lı versiyonuna bakmıştım ki world karta yaklaşık 900₺ ekstra ücret ekleyince vazgeçtim.

Hiçbir bilgim yok maalesef.

Aynı özellikler ama Lenovo markalı bu nasıl sizce?

Herhangi bir gelişme var mı sayın konu sahibi? Ben de alıcam, bu model de düşündüklerim arasında. Satın aldıysan ya da başka modelleri düşünüyorsan paylaşır mısın lütfen??

Isınma sorunu artı markadan dolayı çok olumsuz şeyler dediler. Artı olarak 300 400 lira daha ekleyip 16 GB RAM'li bir laptop almak daha mantıklı geldi.

HP'nin bu modeli kullanıyorum. Yaklaşık 10-11 aydır kullanıyorum. Herhangi ısınma problemi yaşamadım. Normal bir oyun laptopunun ısınması gerektiği kadar ısınıyor, fazlası yok. Oyunları aktif bir şekilde oynuyorum. Isınmadan yana bir problem çıkarmadı bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı