HP Pavilion 15-DK207NT alınır mı?

Aynen katılıyorum arkadaşın bu şekilde sert çıkışması en iyisi kendininmiş gibi ukalaca yorumlar yapması çok saçma.

Komikmiş adam sana aciklamis durumu adama hala haha atiyorsun? Bu mu bilmemezlik?
Bir de hala ukalaca yorumlar yapmasi diyor bu kafayla gidemezsiniz diyen dedemdi galiba.

Komikmiş adam sana aciklamis durumu adama hala haha atiyorsun? Bu mu bilmemezlik?
Bir de hala ukalaca yorumlar yapmasi diyor bu kafayla gidemezsiniz diyen dedemdi galiba.

Ben bu kafayla gidemezsiniz ukalalık yaptığınız için dedim sözümün de arkasındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki :D
Arkadaş işlemci ve ekran kartına bakarak yorum yapmış, ondandır savunması. Deneyimlemediğinden bilemeyebilir, normaldir. Tercih yapılacaksa Lenovo, HP, Casper gibi markalara yönelmeyin. Bu fiyat bandında en iyi bu laptopu bulabileceğinizi düşünüyorum.
Bütçe biraz artarsa tercih edilebilir;

Tek kanal 16olmasi lazim bu model bu arada cift kanal diye almasın arkadaş bir de Lenovo ve hpninde güzel modelleri var kötü modelleride var bütçeden bütçeye değişebilir hocam.

Peki :D

Tek kanal 16olmasi lazim bu model bu arada cift kanal diye almasın arkadaş bir de Lenovo ve hpninde güzel modelleri var kötü modelleride var bütçeden bütçeye değişebilir hocam.

Biliyorum, bu bütçede tercih edilmez bence. Özellikle Lenovo'nun çoğu modelinde yazılım sorunu var ve bu sıkıntılı bir durum. Tek kanal 16 olduğunu bilmiyordum düzelttiğin için teşekkürler. 16 GB olan bilgisayarın içindeki RAM'i satıp 8x2 RAM alabilir.

Evet satip ceviredebilir Ideapad modeli başarılı bence Lenovo'nun bende kullanıyorum 3050'li adaptör sorunu disinda bir şey goremedim diğer modellerinde olabilir yazilim sorunu onun hakkında fikrim yok.

Geri
Yukarı