HP Pavilion 15-EC0012NT laptop alınır mı?

Bütçe
7500 TL

KnifeRex

Hectopat

Linkteki laptop alınır mı? Laptopta çok fazla oyun oynamayacağım ancak GTA 5, Forza Horizon 4 gibi oyunları sıkıntısız çalıştırır mı? 7500 TL'ye başka hangi modelleri önerirsiniz?

Linkteki laptop alınır mı? Laptopta çok fazla oyun oynamayacağım ancak GTA 5, Forza Horizon 4 gibi oyunları sıkıntısız çalıştırır mı? 7500 TL'ye başka hangi modelleri önerirsiniz?

İşlemci çok zayıf, biraz bütçe artırabilirseniz aynı kasanın yeni modelini alabilirsiniz.

Onun daha iyi olduğunu bende biliyorum. Ancak yazdığım gibi bütçe maksimum 7500 TL.

Yeni kasası hangisi hocam?

@Akari'in attığı model. Ancak aşamayacağınızı belirtmişsiniz, bu bütçenizde ancak Abra önerebilirim.
İleride HDD ve RAM takviyesi yapmanız şart. Ve maalesef ki yüksek sorun çıkarma riski ile karşıkarşıyasınız:(

@Akari'in attığı model. Ancak aşamayacağınızı belirtmişsiniz, bu bütçenizde ancak Abra önerebilirim.
İleride HDD ve RAM takviyesi yapmanız şart. Ve maalesef ki yüksek sorun çıkarma riski ile karşıkarşıyasınız:(

Peki 8000 TL altında en iyi cihaz @Akari'in attığı model midir?

Bütçe aşmasına rağmen öneri yapmayı ben de sevmiyorum fakat 200-300 TL için sorun çıkarma ihtimali yüksek veya epey performans farkı olan bir cihaz almanızı ben de istemem buradaki hiçbir arkadaş da istemez.

Peki 8000 TL altında en iyi cihaz @Akari'in attığı model midir?
Evet hocam, benim attığım modelle tek farkı işlemcisi. Bu Intel ve AMD işlemciler aşağı yukarı kafa kafaya. İkisini de tercih edebilirsiniz. Bütçenize de kalmış biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı